Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

6. prosince 2018
Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová (40) vytvořila mnohem pevnější vztah k tvrdým drogám než k dceři Terezce (10). Tu vychovává zatím její babička, situaci ale dost komplikuje fakt, že bojuje s vážnou chorobou a hrozí, že Katčina dcera skončí v dětském domově.

„Její máma je nemocná, a pokud by se cokoliv stalo, nemusí to dopadnout dobře. Katka by měla začít se sebou něco dělat, jenže… Mě samotného stahuje dolů a já už nemůžu,“ svěřil webu eXtra.cz Katčin přítel Jirka, který po čtyřech letech partnerského vztahu s Katkou začíná být zoufalý. Dokonce přiznal, že zvažuje rozchod.

I když Katka naslibovala hory doly, nic z toho nesplnila. 

„Katka se zase nevrátila od pátku sem, nevím, kde je… A pokud jde o nabídku mít Terezku v péči, nezvládá to. Jediné, co ji zajímá, je, jak sehnat fet. To jí mám za zlé. Ta malá holka za nic nemůže a Katce to je jedno,“ uvedl její přítel. 

Narkomanka známá z dokumentů Heleny Třeštíkové stále přebývá v kanále poblíž pražské Invalidovny a místo shánění vánočních dárků lítá po Praze, aby měla dost peněz na každodenní dávku nebo dávky drog.

Její mamince proto nezbývá než popřát, aby se pokud možno uzdravila a rychle zotavila, aby mohla malou Terezku vychovávat i dál, protože na Katku se spolehnout rozhodně nemůže...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:48 5. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 110
  • 40
  • 20
  • 17
  • 16
  • 14
Komentáře