jít naiDNES.cz

Naďa Urbánková, jak ji ještě neznáte: Legenda popu zkoušela rapovat

Kam se hrabe nějaký 50 Cent nebo Rytmus! Jak začne rapovat pěvecká legenda Naďa Urbánková, stojí to za to. I když ji známe spíše, jak zpívá Vilém peče housky či Závidím, i jiný styl jí docela sedl. Podmanila si celé náchodské divadlo, kde se konal finálový slavnostní večer soutěže Batist Nej sestřička.

Zpěvačka Naďa Urbánková byla vždycky brána za dámu, která se drží svého stylu a nerada zkouší něco nového. To, co ale předvedla v Náchodě, všechny utvrdilo v tom, že si ze sebe dokáže udělat legrace a předvést, že si žádné meze neklade.

Na pódiu zazpívala své klasické hity, které diváci ocenili bouřlivým potleskem, ale už bohužel neviděli, co se dělo v zákulisí. Legendární zpěvačka se totiž pořádně rozparádila a se zpěvákem Radimem Flenderem se odvázala.

Začala najednou rapovat, až všichni padali smíchy. Sama sobě se smála, jak jí to jde, že možná změní styl zpěvu. To by bylo velmi zajímavé, kdyby na stará kolena podlehla rapu.

Nakonec sama uznala, že radši zůstane u svých písní, které lidé pořád milují. Jen všechny přítomné překvapila, jak si umí ze sebe udělat legraci.

Což většina nastupující generace bohužel neumí. Mladí by se měli od zpěvačky učit. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín
EXPRES

jít naiDNES.cz