jít naiDNES.cz

Václava Vydru nepoznaly na Nabarveném ptáčeti hostesky, vyhlásí jim tatínek válku?

Václava Vydru na premiéře Nabarveného ptáčete nepoznaly hostesky. Navíc nebyl na seznamu VIP hostů. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Tohle se mu dlouho nestalo. Václava Vydru na premiéře filmu Václava Marhoula nepoznaly hostesky. Pak přišla další rána. Zjistil, že není na guest listu!

Kdyby Václav Vydra nebyl nad věcí, možná by se i urazil. Ve svém prvním filmu si sice zahrál v roce 1972 a od té doby ztvárnil desítky filmových i seriálových rolí, i tak ale v Česku existují lidé, kteří ho nepoznají.

Herec se o tom přesvědčil na premiéře snímku Václava Marhoula Nabarvené ptáče.

Když přistoupil k hostesce, která měla v ruce seznam VIP hostů, ta se ho bezelstně zeptala na jméno. Tento moment ještě Vydru pobavil a s úsměvem na tváři své jméno sdělil. Horší to ale bylo, když se z úst stejné dívky dozvěděl, že jeho jméno na seznamu není.

Vydra tak se slovy „Já ho zabiju!“ odkráčel ke vchodu pro běžné smrtelníky, zřejmě šel hledat režiséra Václava Marhoula a vyřídit si to přímo s ním.

S ohledem na to, že se neotočil na podpatku a neodešel domů, naopak se usmíval na fotografy, svou malou potupu bral sportovně.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat