Neděle 7. března 2021, svátek má Tomáš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Zažil jsem domácí násilí, je strašné zasahovat ve vlastní rodině, řekl nový Muž roku

  Letošní rok a koronavirová krize ovlivnily i soutěž krásy Muž roku, která se každý rok koná na konci letních prázdnin v Náchodě. Nový nejkrásnější kluk Česka si na svůj titul musel počkat až na prosinec. Vlastně ho tak trochu dostal pod stromeček od Ježíška. Jak se s novou životní etapou srovnává? Proč by chtěl i nadále pracovat u policie? Dokonce se rozpovídal o citlivých tématech, která vás vezmou za srdce. David Kremeň byl v pořadu Experti velmi otevřený.

  Po všech peripetiích spojených s vládními nařízeními se konečně mužská soutěž krásy mohla konat za velmi přísných hygienických podmínek. Ani rodiny soutěžících nemohly mnohdy přijet, protože v sále bylo jen pár míst pro porotu, která nakonec zvolila nejkrásnějšího muže. 

  Policista David Kremeň ve vítězství vůbec nevěřil. „Byli jsme opravdu silný ročník. Když vyhlašovali druhé a třetí místo, říkal jsem si, že je to v háji, že je jasné, že nevyhraji. Jaké to pak bylo překvapení, když ohlásili moje jméno, nemohl jsem tomu uvěřit. Myslím si, že tam byli daleko hezčí kluci,“ rozpovídal se David v pořadu Experti.

  Bylo na něm poznat, že je k sobě velmi kritický, což i sám nakonec přiznal. Sice doufal v umístění, ale na první místo si nevěřil prý kvůli postavě.

  „Vím, že na sobě musím ještě hodně zapracovat. Kluci jsou z posilovny hezky nabušení, ale já mám jako slabinu břicho a taky potřebuji zapracovat na nohách, mám je slabší. Ale neholím si je, jak mnozí psali na internetu,“ smál se novopečený Muž roku.

  Ten by rád skloubil modeling s prací policisty, kterou ale vykonává ve Znojmě. O převelení do Prahy už ale uvažuje, dokonce mu v hlavním městě bylo nabídnuto místo.

  Muž roku David Kremeň se živí jako policista.

  Muž roku David Kremeň se živí jako policista.

  „Jelikož mě v soutěži kolegové podporovali, byli to oni, co mě vyhecovali se přihlásit, nebyl by problém s tím jít sloužit ke státní policii do Prahy. Už mi bylo nabídnuto místo. Byla by určitě za to ráda i přítelkyně, která bydlí u Prahy. Bavíme se o společném bydlení,“ dodal pohledný muž s uhrančivým pohledem.

  Sám má ke své práci velmi kladný vztah, chce lidem pomáhat. Třeba teď se angažuje v projektu Neodkládej to!, který se zabývá problematikou domácího násilí. Aby se jak ženy, tak i muži nebáli se svými problémy přijít a nechali si hlavně pomoci, neházeli to za hlavu.

  Není to špatný pohled.

  Není to špatný pohled.

  „Bohužel jsem se setkal s domácím násilím velmi zblízka, ve vlastní rodině. Je to nepříjemné, vyjet k vlastní rodině jako policista a zjednávat pořádek. Nikomu bych to nepřál. Chci tomu všemu předcházet, aby se děti, které žijí v takovém prostředí, nestaly v dospělosti oběťmi domácího násilí, protože jim to přijde normální,“ uzavřel vyprávění David, na němž opravdu bylo znát, jak je pro to zapálený, že to není jen póza, aby se zalíbil.

  Chcete se o tomto charismatickém muži dozvědět více? Pusťte si náš videorozhovor.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

  Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 7. března 2021, svátek má Tomáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz