Pavel alias Dáša: Herečka byla na fanoušky nepříjemná, co bylo důvodem?

Seriál Most! měl v pondělí megapárty k poslednímu dílu. Do mostecké Severky se sjely skoro všechny hvězdy, na které čekaly stovky natěšených fanoušků. Jaké to ale pro ně bylo vystřízlivění, když na ně herečka Erika Stárková byla strašně nepříjemná. Měla jen špatnou náladu, nebo má moresy slavných herců?

V pondělí se konal obrovský mejdan na počest seriálu Most! Tvůrci se rozhodli, že i s herci zajedou do Severky, kde se uskuteční autogramiáda pro fanoušky, kterých jsou po celé zemi tisíce a tisíce. Až to předčilo jejich očekávání.

Od odpoledne se nadšení lidé srocovali před známou hospodou ze seriálu a čekali na příjezd svých hvězd, od nichž si přáli jen to jediné, aby jim daly podpis s věnováním. Expres byl samozřejmě u toho a byli jsme u vytržení z chování herečky Eriky Stárkové, představitelky Pavla alias Dáši.

Ta v seriálu působí strašně pohodovým dojmem, že má ve všem nadhled, a dokonce se skvěle srovnává se změnou pohlaví, kterou podstoupila. Ale vypadá to, že je Erika opravdu jen skvělá herečka, která ve skutečnosti umí být ostrá jako břitva.

Chvíli se na autogramiádě celkem usmívala, i když bylo vidět, že ji to podepisování unavuje. Ale čím více fanoušků přišlo, tím více byla nabroušenější, až bouchla úplně. Všechny svým nevybíravým chováním překvapila.

„Projděte jen kolem nás a vezměte si podepsanou fotku. Věnování si můžete každý tam potom dopsat sám,“ vyštěkla na fanoušky, kteří byli doslova v šoku, protože stáli dlouhé hodiny, aby dostali od Eriky právě to vytoužené věnování.

Herečka Erika Stárková, která hrála Pavla alias Dášu, byla dost nepříjemná.

Herečka Erika Stárková, která hrála Pavla alias Dášu, byla dost nepříjemná.

Měla snad jen špatný den? Vadilo jí, že přišlo tolik lidí a celá Severka byla k prasknutí? Nebo jí ta sláva z fenomenálního seriálu vlezla do hlavy a teď pochytila moresy slavných hvězd?

Ať to bylo, jak to bylo, to ví jen sama herečka. Ale měla by být na lidi milejší. To oni z ní udělali tu hvězdu, protože si ji jako Pavla alias Dášu doslova zamilovali. Neměla by zapomínat na to, jak je to kouzlo slávy pomíjivé, že pak může také přijít tvrdý pád na zem.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:46 25. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • 108
  • 29
  • 19
  • 17
  • 15
  • 10
Komentáře