Úterý 6. prosince 2022, svátek má Mikuláš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Párty v klubu Moon: V hlavní roli Vémolovi! Lela ukázala nový nos a lezla do formule

  Říká se, že čtvrtek je malý pátek. V pražském klubu Moon se ale pařilo už o den dříve. Známý podnik se stal dějištěm velkolepého večírku na počest formulové stáje Effective Racing a jejího pilota Vladimíra Netušila. Na párty nechyběly známé osobnosti z řad modelek, umělců či sportovců. Hlavní hvězdou mejdanu byl bezpochyby Karlos Vémola (37) a jeho manželka Lela (33), kteří dorazili až po oficiální části programu. Zdá se, že s nimi nedávná kauza spojená s další údajnou Karlosovou nevěrou vůbec nezamávala. Populární MMA zápasník rozdával úsměvy a fotil se s fanoušky, jeho Lela zase předvedla nos po nedávné operaci, popíjela šampaňské a lezla do vystavené formule!

  V pražském klubu Moon se ve středu večer zapíjel konec sezony série Euroformula Open. Celá akce se konala na počest jediného českého jezdce formule 3 Vladimíra Netušila a jeho stáje Effective Racing.

  „Je to krásný večer. Jsem rád, že můžeme spojit večer s módou, uměním a lifestylem. V Česku mi to trochu chybělo,“ řekl Expresu Vladimír Netušil, jehož na akci doprovodila jeho krásná manželka.

  Součástí oficiálního programu byla krátká modelingová přehlídka i vystoupení sexy tanečnice. Na mejdanu, kde barmani mixovali lahodné drinky a podávalo se čerstvé sushi, nechyběly známé tváře ze světa showbyznysu.

  Podpořit modelky na akci dorazila ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

  Taťána Makarenko v pražském klubu Moon

  Na akci nemohl chybět moderátor Oktagonu Oliver Sálus, který celý mejdan pomáhal organizovat a během slavnostního zahájení se pochopitelně chopil svého žezla: mikrofonu.

  „Seznámil nás kamarád, strašně mě ten Vláďův příběh padl do oka a moc mu fandím. Spojily se naše cesty a já má pomáhám dostat se na slunce,“ vysvětlil Expresu Sálus.

  Oliver Sálus

  Sympatický moderátor na akci vyvedl svou snoubenku Petru, kterou nedávno požádal o ruku v New Yorku.

  Lela poprvé ukázala nos, na který je pyšná. Pak lezla do formule

  Hlavními hvězdami večera byli ale bezpochyby manželé Vémolovi. Kdo by čekal, že se na nich nedávná aféra s údajnou Karlosovou nevěrou nějak negativně podepíše, ten se zmýlil.

  Karlos a Lela na akci v pražském klubu Moon

  Karlos a Lela do klubu dorazili před desátou hodinou a celý podnik okamžitě rozzářili velmi pozitivní náladou. Na první pohled působili skoro jako čerstvě zamilovaný pár. Nešetřili polibky a na baru se něžně objímali.

  Karlos a Lela na baru

  Populární bijec na baru klábosil se svými kamarády a fotil se s fanoušky. Lela zase poprvé na veřejnosti předvedla zbrusu nový nos, který si nechala upravit v dalekém Íránu.

  „Nejlepší rozhodnutí v mém životě. Změnu vidím nejenom já, ale i mé okolí. Kdokoliv mě zná a potká mě, říká, že ten nos je super,“ pochvalovala si Lela nový nos na sociální síti těsně předtím, než s manželem dorazila na párty.

  Lela Vémola na akci v pražském klubu Moon

  Lela na akci v pražském klubu Moon

  Slovenská sexbomba před zraky ostatních lezla do přistavené formule. V kozačkách to byl ale trochu problém, takže jí musel pomáhat jeden z Karlosových kamarádů.

  Lela Ceterová si vzlezla do formula a kamarádi ji fotili.

  Lela si během celé „operace“ dávala velký pozor, aby ji nezradily šaty. Nakonec ale vše dobře dopadlo a ona i Karlos byli štěstím bez sebe.

  Lela Ceterová si vzlezla do formula a kamarádi ji fotili.
  Lela Ceterová si vzlezla do formula a kamarádi ji fotili.
  Lela si vyzkoušela, jaké je to sedět ve formuli.

  Karlos hubne a byl o vodě: Zbývá mi už jen pár odplivnutí, říká

  Zatímco si Lela s kamarádkami pochutnávala na šampaňském, její manžel byl celý večer o vodě. Koncem roku ho čeká klíčový zápas o pás pro šampiona střední váhy (do 84 kilogramů) s rivalem Patrikem Kinclem.

  Vémola, který běžně váží přes metrák, už zahájil shazování. Na Instagramu se pochlubil, že se necelé dva měsíce před zápasem dostal pod 100 kilogramů, což je prý dobré znamená.

  „Vždy když se v dietě dostanu pod 100 kilogramů, vím, že jsem na správné cestě a že mi k té 84 schází jen hromada tvrdé dřiny a pár odplivnutí,“ vzkázal Karlos, který mocně touží po tom, aby přes rameno přehodil dva opasky.

  Na zbytek fotografií z akce v klubu Moon se podívejte v galerii.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Rozsáhlé zotročování lidí v Česku. Gang vydělal na práci bezdomovců miliony

  Premium Na Ústecku roky mizeli bezdomovci a sociálně slabí žijící na ulici, jako by dostali „druhou šanci“. Končili v domě na...

  Janečkova zpověď: vězení, alkohol, život bez domova. A kam zmizel Maradonův dres?

  Premium Když ho konečně doženete, musíte zbystřit, jestli vás smysly neklamou. Jak může člověk, který se už patnáct let...

  Vydělali za covidu, nakupují nemovitosti. Pandemie zrodila nové milionáře

  Premium Zatímco většině podnikatelů v Česku způsobil covid ztráty, některým naopak poskytl životní příležitost ke zbohatnutí....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 6. prosince 2022, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz