jít naiDNES.cz

Pane jo, ty jsi hubená, děsí Timková své fanoušky: Není načase začít jíst?

Monika Timková možná až příliš řeší jídlo a svou váhu, míní fanoušci. Je prostě „jen“ štíhlá, nebo si už koleduje o problém? | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Monika Timková (28) znovu vyděsila své fanoušky. I když si u ní v posledních letech chtě nechtě zvykli na to, že její ženské tvary postupně vymizely, tentokrát bijí na poplach. Přece jenom jim to přijde už trochu moc a tím, že se demonstrativně vyfotí s pytlíkem chipsů, tím to úplně nezachrání!

„Střípky ze svatby plné lásky. Hodně lásky. Hodně piva. Hodně tetovaček, které jsem drhla po třech dnech rejžákem,“ usmívala se Monika Timková po návratu z veselky svých přátel, kde se výborně bavila.

„Pane jo, ty jsi hubená,“ podivoval se jeden z jejích přátel na Facebooku a připojili se k němu další.

„Pivo dobrý! Ale dej si ho víc, aby ses úplně neztratila před očima,“ nechal se slyšet fanoušek, který herečce doporučil, aby se s pivním mokem paktovala častěji, protože, jak je známo, se po něm docela úspěšně a rychle přibírá.

Velmi štíhlou postavu si Monika udržuje už léta, kdy se ovšem také až trochu křečovitě snaží všem patřičně názorně dokázat, že pravidelně jí, pije a na kalorie nehledí. O fotky se zmrzlinou, pivem, vínem i dalšími pochutinami včetně brambůrek není nouze a Timková si vždy dá záležet na tom, aby u toho vypadala náramně hladově a labužnicky.

Jenže nedělají právě tohle lidé s poruchami příjmu potravy nebo „alespoň“ komplikovaným vztahem k jídlu? A záhy přidává další fígle a tipy, jak okolí přesvědčit o tom, že jí úplně normálně a nemusí mít o ni strach.

„Včera jsem sice jedla jak to největší čuně, měla jsem grundle, chlebíček, hospodský brambůrky a pivo, na fotce jsem ale s ovocem. A to se počítá, to je vidět!“ napsala například ke snímku s ovocným salátem. 

„Těžké dny teď zažívám...Teplo, zmrzlina, šaty, slunce. Všechno, co úplně nejvíc zbožnuju, v jedné vteřině, minutě, hodině v jednom dni i týdnu. Pojďme se mít všichni skvěle, prosím!“ poznamenala ke kornoutu se zmrzlinou. 

Jindy se zase zvěční s pytlíkem brambůrek. „Bohužel toto není spolupráce s Lays, kdyby ano, jsem o pár tisíc měsíčně těžší,“ vtipkovala nad fotkou se smaženou pochoutkou Timková, která aktuálně exceluje ve hře Hostina dravců v Divadle A. Dvořáka v Příbrami po boku Anny Fixové, Petra Floriána a dalších.

Možná by je měla jíst častěji než jednou za dva tři roky...

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz