jít naiDNES.cz

Chlast a anorexie: Vignerová si koleduje o průšvih, Timková konečně začala jíst

Zatímco Monika Timková, zdá se, boj s poruchou příjmu potravy vede s úspěchem, Aneta Vignerová rozhodující bitvu teprve svede. Nemá totiž pocit, že by měla problém. | foto: Koláž Expres.cz

Není tomu tak dávno, kdy herečka Monika Timková (28) děsila na společenských akcích svou vyhublou postavou a „velkou hlavou“, která je tak typická pro anorektičky. Hvězda seriálu Krejzovi se naštěstí srovnala a nějaké to kilo přibrala. Aktuálně bolí pohled na Anetu Vignerovou (31). Sympatická kráska vynechává jídlo a drží se pravidla, že hlad je převlečená žízeň, a má tak zaděláno na to se stát českou Miss alkorexie.

Během uplynulého víkendu měla Aneta Vignerová docela napilno. Vyzvednout šaty, střevíce a hurá do Brna na Miss Czech Republic. Budoucím královnám krásy příkladem moc nešla, suchý únor nedrží a podle toho to vypadalo.

„Na první pohled bylo jasné, že se Aneta nedržela dál od baru a alkoholických ‚lihuneprostých‘ nápojů. Byla jako utržená ze řetězu, zvláště poté, co se tu setkala se svými bývalými, Tomášem Ujfalušim a Michalem Zemanem,“ nechal se slyšet zdroj, který byl její krasojízdy svědkem.

„Jestli Anetu pozvali, aby se budoucí královny krásy od ní něco přiučily, tak se to dost povedlo. Byla totiž zářným důkazem, jak to nemá na akci vypadat. Takhle se mladá dáma nechová,“ dodal zdroj s tím, že i jejím kamarádům bylo v tu chvíli stydno.

Bohužel nikdo z jejího okolí nenašel odvahu jí něco říct, nebo ji odtáhnout na pokoj, aby se z téhle „diskotéky“ vyspala.

Brněnská alkohol movie bohužel není jediná, kdy to Vignerová přehnala s alkoholem. Jeho konzumaci poslední dobou nemá příliš pod kontrolou, a je tak trochu risk si modelku na akci pozvat, protože organizátoři nikdy nevědí, co se semele. Z dobře míněných rad si navíc nic nedělá a mává nad nimi rukou.

Ve chvílích, kdy se alkoholu vyhýbá, je všechno v pořádku, jakmile si „čuchne ke špuntu“, bývá často zle. Pády, nadávky, nevhodné chování, to není hezká vizitka. Situaci navíc zhoršuje fakt, že aktuálně vnímá Aneta jídlo jako zbytečný luxus, ono taky po třech skleničkách už hlad ani necítíte, že...

Sama kráska nemá pocit, že by jí alkohol nebo vynechávání snídaně, oběda i večeře činilo nějaké problémy v osobním i pracovním životě. Škoda. „Však skoro každý se občas napije!“ vzkazuje havířovská rodačka, o kterou již přátelé začínají mít pomalu strach. Možná by nebylo od věci se vrátit do doby, kdy se Vignerová chlubila tím, že nepije.

Monika Timková, která před pár lety „procházela zdí“, vzala rozum do hrsti a se svým problémem se popasovala. I když se v jídle pořád hlídá, snaží se na něj nezapomínat a její váha šla mírně nahoru. Problémové pití naštěstí řešit vůbec nemusela, v tomhle má Aneta bohužel navrch.

O tom, jak aktuálně vypadá Timková, se mohou diváci na vlastní oči přesvědčit v seriálu Krejzovi, kde si zahrála pořádnou potvoru. Její Monika Kaprová tam nenechá kámen na kameni.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:09 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  16
 • Haha
  14
 • Trapas
  13
 • Super
  11
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat