Domácí násilí u Štikových: Monika má na hlavě jizvu s 8 stehy!

6. května 2018
Moniku Štikovou známe jako „herdekbabu“, hádavou a vulgární ženskou, co se s tím nemaže. Po dvou odvysílaných dílech Štik si tak půlka národa myslí, že matka Štiková terorizuje celou rodinu včetně svého manžela, který na první pohled působí jako apatický medvěd. Monika ale opakovaně mluví o domácím násilí, a dokonce skončila i v nemocnici!

Ve studiu Blesku proběhla hádka, ve které bylo řečeno snad všechno. Probral se sex Moniky i Ornelly, exmilenci, peníze, dluhy, nevěra i násilí. Právě o násilí Monika promluvila v druhém díle Štik i v duelu Blesku a budete se divit, ale manžela Michala vykresluje jako násilníka. Ačkoliv si všichni myslí, že agresor je Monika, ta to razantně popírá.

Je možný, když máš většinu života 53 kilo, bít někoho, kdo má těch kilo 150 a má dva metry? Myslíš, že to jde?“ oboří se Štiková na moderátora duelu a ptá se ho, jestli chce vidět její jizvu na hlavě, která má osm stehů. Moderátor dál doráží, aby Monika tedy sdělila podrobnosti, ta už se o tom ale nechce bavit.

O naší situaci tak, jak to doma bylo, ví celá rodina. Včetně mojí tchyně. A budou to vědět všichni, protože v tom pořadu Štiky je to hodně rozebírané,“ ukončuje Monika narážky na domácí násilí, ze kterého údajně s monokly odcházela vždy ona.

Dcera Ornella se na projev matky dívá s lehkým nadhledem a protáčí oči v sloup. „Oni se prali jako koně už tolikrát, že já si nepamatuju, kvůli čemu to bylo. Mámě stačí i kravina,“ zlehčuje Koktová situaci a naznačuje, že hádky a rvačky byly u nich v rodině běžně, rozhodně se pak netváří, že by její matka byla oběť.

Stačí kravina? A proto zřeže ženskou tak, že musí jet do nemocnice, jo? Ty jsi chorá,“ bouchnou Štikové saze a odpochoduje ze studia uprostřed rozhovoru. Ornella se přitom dál tváří stylem „matka všechno přehání, nelze ji brát vážně“. Další den pak ještě vložila na svůj Facebook status, ve kterém znovu opakuje, ať ji lidé neberou vážně.

„Urazila všechny včetně Quentina, ze mě udělala nejhorší matku, z mého otce tyrana a z mého manžela nějakého šílence. Bohužel její případ je už dle mého názoru na odbornou pomoc psychiatra. A proto ani v budoucnu neberte nic vážně z toho, co říká. Kdo ji zná, tak ten ví... Dál se k tomu vracet nebudu,“ vyzývá Ornella. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:56 pondělí 3. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 27
  • 10
  • 8
  • 8
  • 8
  • 7
Komentáře