Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Život manželů Biniasových v Německu: Petr má řídit autobus, Monika vozí děti migrantů!

  Na sociálních sítích se mocně snaží vzbudit dojem, že klofla úspěšného hokejistu a žije si jako v bavlnce. Pravda je ale jiná! Monika Binias (48) i její mladičký manžel Petr (23) se musí hodně otáčet, aby si žili podle svých představ. Zatímco Petr si údajně v Německu přivydělává jako řidič městské hromadné dopravy, Monika se stará o děti imigrantů! Expresu se svěřila, že této práce se v žádném případě nehodlá vzdát.

  Když se Monika Binias, tehdy ještě Štiková, přestěhovala do Německa za svým zajíčkem Petrem, její dcera Charlotte vůbec nechápala, jak se chce v zahraničí uchytit. 

  Vzhledem k její jazykové (ne)vybavenosti neměla příliš možností. Nakonec jí musel pomoci přítel a dnes manžel Petr, jenž nastupuje za tamním tým Salzgitter Icefighters, který hraje čtvrtou nejvyšší soutěž.

  Přes jeho klub se Monika dostala k práci, kterou má dělat dodnes.

  „Jezdí dodávkou a vozí do školy arabské děti. Pak je zase vyzvedne a odveze je domů,“ řekla Expresu Moničina nejmladší dcera Charlotte.

  To, že se Monika v Německu stále živí jako řidička arabských dětí, nám potvrdil i její exmanžel Michal Štika.

  „Ano, slyšel jsem, že vozí nějaké děti, ale mě to nezajímá. Ať si žije svůj život a dá nám pokoj. Nebavil jsem se s ní strašně dlouho a už se s ní bavit ani nechci,“ řekl nám upřímně Štika.

  Je to zábava a vydělám si hodně, pochvaluje si Monika

  Za svou práci se Monika nikdy nestyděla, naopak si vždy pochvalovala, že díky svému partnerovi našla dobře placené místo a má práci zároveň i jako koníčka.

  „Teď jsou prázdniny, ale pak se k tomu zase určitě vrátím. To je práce snů! Kdyby mi to manžel nedomluvil, nikdy se k tomu nedostanu. Vozit děti v Německu je velká zodpovědnost a už to máte v životopise a můžete pak navázat na jinou práci a tak. V žádném případě se toho nevzdám, ty děti mám ráda,“ řekla nám Monika Binias.

  Petr prý řídí autobus, on to ale popírá

  Před časem se Expresu svěřil zdroj, který má blízko k rodině Štikových, a řekl nám, že Moničin novomanžel Petr si v Německu našel brigádu jako řidič autobusu městské hromadné dopravy.

  „Rodinné známé se Petr nedávno sám od sebe svěřil, že aby sebe a Moniku uživil, našel si brigádu a přivydělává si jako řidič tamní městské hromadné dopravy,“ řekl Expresu zdroj, který promluvil jen pod zárukou anonymity.

  Tuto informaci nám posléze potvrdila i Moničina dcera Charlotte.

  „Ano, vím o tom, že má Petr v Německu brigádu jako řidič autobusu,“ řekla nám Charlotte Štiková.

  Když jsme se ale zeptali Petra Biniase, reagoval velmi překvapeně a zprávy o tom, že se z něj stal autobusák, rázně smetl ze stolu.

  Vždyť já nemám ani řidičský průkaz na autobus, takže bych tuto práci vykonávat nemohl,“ řekl nám Binias, který vyloučil také to, že by měl jakoukoliv jinou brigádu.

  Podle Charlotty Štikové se ale mladý hokejista pouze stydí.

  „Vím o tom, že lidem vyprávěl, že řídí autobus, aby si vydělal peníze navíc. Nepřizná to, protože se za to stydí, přitom je to naprosto normální práce,“ řekla nám Charlotte.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz