Podivné manželské hrátky: Monika Leová manžela doslova zmalovala

Monika si s manželem hodně pohrála. | foto: Instagram

Sympatická moderátorka zpráv na Primě Monika Leová (27) už asi neví co nudou. Vzala si totiž na paškál svého manžela Martina, se kterým si mohla dělat, co chtěla. Místo intimních chvilek zvolila zcela jinou zábavu.

Krásná modelka Monika Leová si manželství představuje zajímavým způsobem. S manželem Martinem žijí v podnájmu, jsou spíše jako zamilovaní studenti než muž a žena, a hlavně si ze sebe neustále dělají legraci.

Sice jsou spolu už téměř deset let, humor je neopouští, což je pro vztah velice dobře. A možná pro zlepšení vztahu vzniklo video s podivnými manželskými hrátkami.

Jestli jste si ale mysleli, že se Monika s Martinem natáčeli při nemravnostech, tak rozhodně ne. Manžel sympatické moderátorky byl naprosto oddaný své ženě a nechal si od ní líbit všechno.

Každý druhý muž by utekl, ale Martin je držák a je rád, že se jeho manželka baví. I když na jeho účet. Vlastně tím ale přispěla do rodinného rozpočtu. Nechtěla záměrně z manžela dělat transvestitu, který se rád líčí, ale velmi vtipně uchopila natočení reklamy na make-up.

Jiné influencerky se s tím moc nemažou a pod každý příspěvek cpou asi tisíce reklam na produkty, za které mají zaplaceno.

Monika si s manželem hodně pohrála.

Monika si s manželem hodně pohrála.

Monika to občas také dělá, ale alespoň s humorem, který pobaví a překvapí více než totožné fotky s komentářem, že za tento produkt by dotyčná vraždila. Ale více za ty peníze, co za tu reklamu přistanou.

Od moderátorky by se mnozí měli učit. Ta se s tím nadřela, vymyslela vtipnou scénku a ještě do toho uvrtala manžílka, který by možná radši jiné hrátky, ale co by pro manželku neudělal.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat