Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Monika Binias, co řádila ve Varech: 4 exekuce a dluh téměř 200 tisíc! Nehodlám to řešit, říká

  Ve Varech se nosila jako královna. S výrazně mladším manželem Petrem (27) řádili na opulentních mejdanech a po kolonádě se drželi za ruce jako zamilovaní puberťáci. Často se také chlubí luxusním životním stylem a tak trochu se vysmívá těm, kteří si na vysoké noze nežijí. Expresu se ale nyní podařilo zjistit, že Monika Binias (51) má ve skříni kostlivce. Z veřejně dostupných dokumentů vyplývá, že reality hvězdička a podnikatelka má dluhy téměř 200 tisíc korun a jsou na ni v současné době vedeny hned 4 exekuce! „Nehodlám to řešit,“ řekla nám Binias, která vysvětlila, jak dluhy vznikly.

  Monika Binias o sobě naposledy dala vědět na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam přijela se svým manželem Petrem, který se živí jako hokejový trenér. Influencerka má s kamarádkou vlastní podcast na placené platformě Herohero , kde téměř 400 odběratelů za 7 euro měsíčně sleduje, jak ty dvě společně drbou český showbyznys.

  Krátce po skončení festivalu se redakci Expresu ozval důvěryhodný zdroj, který nás upozornil na zajímavost spojenou právě s Monikou Binias. Exmanželka Michala Štiky, která se často chlubí luxusem a ráda dává najevo, že ostatní se tak dobře nemají, má mít statisícové dluhy!

  „Exekutoři hledají její adresu pobytu, dlouhodobě se vyhýbá placení svých dluhů,“ sdělil nám informátor, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

  Z veřejně dostupných dokumentů se nám pak podařilo zjistit, že v současné době jsou na Moniku Binias vedeny hned 4 exekuce. Všechny jsou už několik let staré. První tři exekuční řízení jsou v řádu jednotek tisíc. U poslední exekuce činí vymáhaná částka 176 tisíc korun. Velkou část ale tvoří penále za to, že Binias svůj dluh nesplatila včas.

  Exekuce nikoho nezajímají, řešit to nebudu, reaguje Binias

  Moniku Binias jsme kvůli výše popsanému problému kontaktovali. Zpočátku se s námi vůbec nechtěla bavit. „Nemíním se vyjadřovat, tohle (exekuce) nikoho nezajímá, není to žádné překvápko,“ řekla nám evidentně pobavená Binias, která pak ale trochu zvážněla.

  Podle Moniky se prý jedná o dluhy, které nasekal její exmanžel Michal Štika, s nímž se před lety rozvedla a jednalo se o velmi bouřlivý rozchod.

  „Nezákonně přešly na mě ze Štiky a nehodlám to řešit. Proto máme s manželem předmanželskou smlouvu, která je neprůstřelná. Aby na něm i po letech Štika neparazitoval,“ sdělila Monika Binias. „Exekuce nikdo neřeší, nikoho to nezajímá,“ myslí si influencerka žijící ve Švýcarsku.

  Fotogalerie