Monika Binias: Chtěla jsem se udobřit s Ornellou! Nebýt mě, nepíše se o ní, Pepa ji nechápe

2. června 2021
Už delší dobou se nemohou ani cítit a skrz média si vyměňují drsné vzkazy. Když se Monika Binias (48) dozvěděla, že na tom její dcera Ornella Koktová (28) po třetím porodu není vůbec dobře, rozhodla se zakopat válečnou sekeru. Své dceři napsala SMS zprávu a snažila se být milá. K usmíření ale nakonec i tak nedošlo. „Já byla slušná, ona mi ale začala psát, jak jsem hrozná. I její manžel Pepa nechápe, proč se ke mně takhle chová,“ svěřila se Expresu Monika Binias, které se povedlo alespoň vylepšit vztah s druhou dcerou, Charlottou Štikovou (24).

Ornella Koktová před časem přivedla na svět třetí dítě, vysněnou dceru, kterou pojmenovala Lilianne. Po porodu skončila manželka podnikatele Josefa Kokty na JIP ve vážném stavu. Sama Ornella tvrdí, že bojovala o život.

V těžkých chvílích se ji rozhodla podpořit její matka Monika, se kterou se Ornella už delší dobu nebaví.

„Kontaktovala jsem Ornellu, protože jsem se od druhé dcery dozvěděla, že na tom není dobře. Rozhodla jsem se, že se s ní spojím, protože ať je to mezi námi jakékoliv, když jde o zdraví, musí jít vše stranou,“ řekla Expresu Monika Binias.

Na svou dceru se prý snažila být milá a nabídla jí zakopání válečné sekery. Ornella ale prý byla proti a zničehonic vyrazila do útoku.

„Já byla slušná, po dvou SMS zprávách mi ale ona začala psát, že jsem hrozná a tak dále. Nenechala jsem si to líbit a odpověděla jsem stejnou mincí. I její manžel Pepa prý měl říct, že nechápe, proč se ke mně takhle chová,“ svěřila se matka Ornelly Koktové, které se povedlo alespoň vylepšit vztahy s druhou dcerou, Charlottou.

„S jednou dcerou navázat kontakt nejde, ona nechce. S druhou je teď zrovna vše v pořádku,“ vzkazuje Monika Binias z Německa, kde žije s manželem Petrem.

Nebýt mě, o Ornelle se nepíše!

Moniku Binias také velice zarazilo, když se před pár dny v českých médiích dočetla, jak o ní její starší dcera nehezky mluví.

„Známí mi poslali nějaké Ornellino vyjádření, kde tvrdí, že jsem pořád stejně hádavá. Já ale hádavá opravdu nejsem. Kdo není schopen normální komunikace, je Ornella. Nehledě na to, že ona rozhlašovala, že se o mně nechce bavit, a poslední tři rozhovory, které dala, se týkají mě. Kdyby se nebavila o mně, nepíše se o ní,“ myslí si Monika.

„Navíc jsem Ornellu poprosila, aby naše komunikace byla čistě soukromá, a ona udělala jako první to, že s tím šla do bulváru a ještě lhala pak,“ kroutí hlavou Monika Binias.

Zdá se, že velké usmíření je opět v nedohlednu.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 30. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 10
  • 8
  • 6
  • 3
  • 1
Komentáře