Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Maká jen Pepa, děti rostou jako dříví v lese... Monika Binias okomentovala Výměnu s Ornellou

  Monika Binias okomentovala svou dceru Ornellu ve Výměně manželek. | foto: Koláž Expresu

  Reakce na sebe nenechala dlouho čekat! A navíc byla ostřejší než břitva! Monika Binias (50) se pro Expres.cz vyjádřila ke své dceři Ornelle (30), která s manželem Josefem Koktou (66) zazářila v reality show Výměna manželek. Před televizním štábem se Ornella dokonce rozplakala a mluvila o tom, jaká traumata z dětství si nese v hloubi své duše. „Má dcera je pohádkář a její údajná traumata jsou k smíchu. Do Výměny šli kvůli penězům, jejich děti rostou jako dříví v lese, jsou chudáci,“ sdělila nám Monika Binias, která aktuálně se svým mužem Petrem žije ve Švýcarsku.

  Televize Nova ve středu odvysílala další speciální díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát si účast vyzkoušela Ornella Koktová se svým manželem Josefem Koktou.

  O Ornelle se moc dobře ví, že už dlouhé roky nemá zrovna ideální vztahy s maminkou Monikou. Před televizními kamerami se dokonce rozplakala a popsala, jak těžké měla dětství.

  „Rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas. A ta rodina. Oni to nepochopili, oni si pořád myslí, že prachy jsou nejvíc,“ uvedla Ornella, která také řekla, že ji matka zavírala na záchod.

  Redakce Expresu požádala o vyjádření výše zmiňovanou Moniku Binias. Ta si se svou starší dcerou ráda vyřídila účty.

  „Na Výměnu jsem nekoukala, protože mě to nezajímá. Já ale Ornellu znám, je to Hans Christian Andersen (slavný dánský pohádkář, pozn. red.), a dostalo se ke mně, co se tam řešilo. Je úsměvné, že její největší trauma je, že jsem ji zavřela na záchod. Ano, jednou nebo dvakrát se to stalo. Když dítě extrémně zlobí a nechcete ho seřezat, zavřete ho. Jednalo se o její dětský záchod, kde bylo i okno. To byl trest jako noha,“ říká ironicky Monika Binias.

  „Divím se, že zapomněla zmínit ještě jednou trauma z dětství. Zhruba v patnácti letech si musela vysát občas svůj pokoj. Na to ale asi zapomněla v tom rozčílení,“ dodává s úsměvem matka Ornelly Koktové.

  Bývaly doby, kdy otáčeli každou korunu, dneska si mohou dovolit chodit hrát golf.

  Ornella měla pohádkový život, její děti ale rostou jako dříví v lese!

  Monika Binias si stojí za tím, že pro své dcery Ornellu a Charlottu dělala vše, co bylo v jejích silách. Zejména potom Ornella si toho ale dodnes prý neváží.

  „Ona říká, že jsme měli peníze radši než je. My jsme ale dělali vše, aby se obě měly dobře a měly vysoký životní standard. Díky tomu mohly jezdit na dovolené a krásně se oblékaly. Ornella toho využívala plnými doušky. Jezdila na koních a ty výsledky měla díky tomu, že my jsme to platili. Chodila také na balet,“ pokračuje Monika Binias, která je naopak toho názoru, že děti Ornelly Josefa Koktových se příliš dobře nemají.

  Monika Binias

  „Jejich děti rostou doslova jako dříví v lese, chudáci. Nemají žádné zájmy a aktivity, moc luxusu tam také není,“ pravila Monika Binias, která si stejně jako televizní diváci myslí, že Ornella a Josef šli do Výměny kvůli penězům.

  „Pro Ornellu je to velká priorita. Je otázka, jestli je ona tak dobrá podnikatelka, jak říká, nebo Pepovi vrátili pozemky. Já na ni nejsem rozhodně hrdá, protože Pepa doma uklízí, vaří a vychovává děti. No, spíše je nechává, ať si každý dělá, co chce. Měli by si zamést před vlastním prahem. Pepa se totiž nestýká se svým synem Kristiánem, který se jednoho dne sbalil, odešel a už ho nikdy neviděl. Já dala do výchovy naprosto vše. Bylo to nastavené správně. To, že potom někdo vaši výchovu a morální hodnoty zahodí a nechce v tom pokračovat, to je druhá věc,“ říká na závěr Monika Binias.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Konec Kazmovy hry o milion dolarů? Vyhrál jsem, tvrdí streamer. Musí ale rychle k trezoru

  Posledních čtyřiadvacet hodin hry o milion dolarů se neslo v duchu velké výhry, Kazma u trezoru rozjel párty a na...

  Kazma zavřel svůj trezor, peníze nikdo nevyhrál. Co s nimi, ptá se lidí. Pošle je Martínkovi?

  Kamil Bartošek alias Kazma ukončil soutěž o milion dolarů. Za víc než měsíc se nikomu nepodařilo vyluštit šifru, s...

  Žena přistihla svého manžela, jak se uspokojuje nad OnlyFans tvůrkyní. Ta si z ní utahuje

  OnlyFans tvůrkyně a pornoherečka Yasmina Khan je známá pro svůj ojedinělý a velice zvláštní obsah. Sledující po ní...

  Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

  Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

  Při výchově sourozenců nejde být úplně spravedlivý, vysvětluje psycholožka

  Premium Do pracovny za ní chodí rodiče, kteří tápají ve výchově ratolestí, řeší komplikované vztahy sourozenců či výchovu...

  Jsme firma na zážitky. Ředitel Sparty Křivda o Priskem i novém stadionu

  Premium Dodnes ho zabolí nohy, když si vzpomene, jak hrála Sparta naposledy v Edenu. V loňském derby dostala takovou...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz