Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Monika Binias chce vydělávat na zubožené dceři Charlotte: No a co, Ornella to dělá taky!

  Do Varů jela hlavně z toho důvodu, aby zde natočila speciální záběry pro svůj podcast na placené platformě. Monika Binias (52) ale narazila na „zlatou žílu“ až den poté, co karlovarský festival s mladým manželem Petrem opustila. Do lázeňského města totiž přijela její nepříliš zdravě vypadající dcera Charlotte a všichni začali řešit, jak vlastně žije. Monika se redakci Expresu pochlubila, že se jí podařilo zjistit, kde se její dítě nachází, ale veškeré informace bude sdílet na svém kanále, kde si lidé za obsah musí zaplatit. „Já dělám z morálního hlediska vše správně. Já se zhroutila a šla věci řešit, Ornella se na Charlotte vys*ala a jela na dovolenou,“ hájí se Binias.

  Jedním z hodně řešených témat letošního festivalu ve Varech byl podivný příjezd Charlotty Štikové, která se zjevila u Thermalu se Sámerem Issou den po odjezdu své matky Moniky Binias. Nevypadala, že je ve formě, ale zpěvák ji přivedl před bulvární novináře, kde společně dávali rozhovory.

  „Moje dcera není rozhodně v pořádku a Sámer se chce přes ní jen zviditelnit. Jestli tě někdo zneužil, tak je to on! Ta videa, co jsem viděla, jsou strašná. Jsem na dně,“ napsala na svém Facebooku Monika Binias, která pak přiložila článek Expresu o Charlottě.

  Charlottina sestra Ornella zase ve svém podcastu s Agátou Hanychovou řekla, že Charlotte žije v jakémsi sklepě bez oken jako otrok.

  „Bydlí ve sklepě, nemá žádné peníze a nemá telefon, není v kontaktu s rodinou, smrdí to tím, že je nevolník, otrok odříznutý od světa. Ti lidi, co se o ní jakože starají by byli rádi vidět a rádi by si na ní vydělali nějaké peníze, třeba aby si založila Herohero, které by bylo napsané na ně, plus je asi baví vytáhnout ji na nějakou akci. Asi si myslí, že se skrze ni stanou hvězdami,“ uvedla Koktová, která se prý snažila Charlottě několikrát pomoci, ale snaha byla zbytečná.

  Charlotte Štiková ve Varech

  Monika Binias se pak totálně složila a na svůj Facebook nahrála video, kde se slzami v očích uvádí, že chce vypátrat svou mladší dceru a klidně se kvůli tomu spojí i s Ornellou, s níž se dlouhé roky nebaví.

  „Spojím se s ní, abych věděla vlastně tu adresu, jestli tam mám zavolat nějakou zásahovku nebo prostě něco takovýho. Ani nevím, co mám říct, ta bezmoc je děsná,“ řekla uplakaná Binias.

  Ornella na Charlottě vydělává, proč bych nemohla já?

  Redakce Expresu nyní Moniku oslovila. Zajímalo nás, zdali má nějaké nové informace o Charlottě. Manželka hokejového trenéra Petra Biniase působila nyní mnohem klidněji. Evidentně totiž už ví, kde se její dítě nachází.

  „Všechno se dozvíte v mém podcastu, který vyjde v týdnu,“ uvedla Binias, která chce evidentně vydělávat peníze na problémech své dcery. Charlottina matka si za měsíční členství na svém kanále říká 7 euro a má téměř 400 odběratelů, své rozhodnutí ale rázně hájí.

  „Ornella, Agáta i třeba Tadeáš (Kuběnka) dělají to stejné. Já to dělám stejným systémem a všude je to akceptováno,“ tvrdí Monika Binias, která se pak rázně pustila do své starší dcery Ornelly, za to, že Charlottě prý vůbec nepomohla a odjela radši na dovolenou k moři.

  „Říkala o ní ho*na, že je placený otrok a podobně. Já se snažila Charlottu najít a zjistit, co za svině jsou ti lidé kolem ní. To se mi podařilo. Co se tady řeší? Ornella tohle vypustí, já se zhroutím a hledám řešení. Ona odjede na dovolenou bez dětí i Pepy. Místo aby jeli na společnou dovolenou. Věděla to o své sestře a vůbec to neřešila. Já dělám z morálního hlediska vše správně. Já se zhroutila a šla věci řešit, ona se na Charlotte vys*ala. Ornella zpeněžila vše, co věděla o Charlotte a pak jela na dovolenou. K moříčku, sama a nechala děti i manžela doma,“ zuří Monika Binias.

  Fotogalerie