Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Domácí násilí a špatné vztahy s Ornellou! Monika Binias o kontroverzním rozhovoru s Charlotte

  V dubnu českou veřejnost šokovaly fotky Charlotte Štikové (27), která se podle všeho chytla špatné party a údajně přespávala mezi narkomany na Hlavním nádraží v Praze. Její maminka Monika Binias pak skrz sociální sítě začala promovat speciální díl svého podcastu, kde se objeví právě Charlotte a promluví o svém nelehkém životním příběhu. Díl je nyní venku a z ukázek, které Binias redakci Expresu poskytla, je patrné, že Charlotte a Monika řešily velmi kontroverzní témata. „Mluvily jsme o tom, jak mě Štika (exmanžel) mlátil a jak má špatné vztahy s Ornellou,“ prozradila nám Binias.

  „Dozvíte se věci, ze kterých vás bude mrazit a překvapí vás. Pravda vždy zvítězí,“ napsala na svém Instagramu Monika Binias, která tak lákala na nový díl svého podcastu Nevim No , kde se tentokrát objevila coby host Moničina dcera Charlotte Štiková.

  Není tomu dlouho, co se do několika redakcí včetně Expresu dostaly fotky, na kterých Charlotte vypadá jako feťačka. Štiková později přiznala, že se závislostí na drogách svádí boj a nyní je na tom lépe.

  „Nejsme u konce. Tito lidé (drogově závislí, pozn. red.) mají období nahoru a dolů. Impuls k úplnému očištění může přijít za měsíc, za rok, ale také třeba za deset let. To nikdo neví. S tím impulsem přestat musí přijít oni sami. To nám řekl pan primář v Bohnicích. Teď máme období, kdy jdeme nahoru,“ popsala Expresu nedávno Monika Binias.

  Co se rozhovoru Moniky a Charlotte týče, matka s dcerou v podcastu řešily velmi kontroverzní témata. Kromě Charlottiných problémů přišla řeč také na Moničino manželství s Michalem Štikou a padla řeč také o Ornelle Koktové!

  „Beru to jako velké zklamání. Já dokážu odpustit, jsem toho názoru, že každý zaslouží druhou šanci. Nechápu, jak mi tohle mohli udělat. Kdybych byla nějaký hajzl. Šla jsem k babičce a dědovi pro mikinu, tak mi bylo řečeno: Co tady děláš? Běž si čekat někam do Tesca. Já si neřekla ani o dvacku. Přišlo mi smutné, že mi to nikdy nenabídl z té rodiny,“ zazní z úst Charlotte na jedné z nahrávek, které má Expres k dispozici.

  Binias nám pak prozradila další detaily z natáčení. „Řešily jsme, jak mě můj ex Štika mlátil a jak Charlotte nikdo kromě mě nepomohl. Ani Ornella, se kterou to teď má špatné. Charlotte mi také řekla, že mě má hrozně ráda, jinak by tam asi neseděla,“ uvedla Binias, která svého bývalého manžela Michala Štiku už v minulosti nařkla také z pravidelných nevěr či závislosti na pornu.

  Co se týče Charlotte Štikové, tak se objevila také v podcastu Freak Show , který moderuje kontroverzní influencerka Eva Feuereislová. Charlotte se v pořadu rozplakala a mimo jiné uvedla, že své matce dala nedávno druhou šanci, ale ona ji zklamala.

  „Byla jsem v šoku, že něco takového začala vydávat ven. Myslím, že se mají dávat druhé šance. Začaly jsem se bavit, viděly jsme se před nějakou dobou a pak si říkáš, že ses nechala nachytat. Viděla jsem, že jela bomby v této sféře. Tyhle věci se mají rozebírat v soukromí doma a ne, že bez mého vědomí tohle rozpoutá,“ řekla Charlotte, která také uvedla, že ji Binias do natáčení podcastu dotlačila.

  „Kontaktovala mě, že bych se tam mohla očistit, že mi to pomůže a tak. Řekla jsem, že půjdu, ale pak jsem se dozvěděla, co se chystá vydat. Nedochází ti, že tam je nějaká léčka. Věřila jsem, že nemá nekalé úmysly a pak se dozvíš, co vyšlo. Neměla jsem v tom podcastu vůbec být. Šla jsem za mámou a byl tam Sámer (Issa), kterého vidím jednou za uherák. Máma hned, že půjdeme natáčet. Mně se nechtělo, nakonec mě přinutili. Nic jsem nedostala,“ svěřila se Evě Feuereislové Štiková.

  Fotogalerie