Svého MMA zápasníka jsem si sbalila na Facebooku. Bagárová se nezdá!

1. března

Monika Bagárová se stěhuje do Prahy. Bude bydlet s bijcem z Uzbekistánu. | foto: Instagram Makhmuda Muradova

Krásná zpěvačka Monika Bagárová (24) se zamilovala do MMA zápasníka a nemá to vedle něj lehké. Místo toho, aby se na něj těšila, až přijde z práce, spíše se děsí, v jakém stavu se vrátí. Co všechno o lásce k Makhmudovi Muradovi (28) prozradila?

Byla to láska na první pohled. Monika Bagárová neviděla, neslyšela, prostě se zaláskovala a nepřemýšlela o tom, jaké bude soužití s profesionálním „rváčem“, kterému jde každý den o život.

„Já jsem oslovila jeho, napsala jsem mu na Facebooku, opravdu se mi moc líbil. Nikdy jsem to neudělala, ale u něj jsem prostě neodolala. A to, že je MMA zápasník, jsem neřešila, vlastně jsem o tom sportu až s ním slyšela poprvé,“ rozpovídala se Monika pro Expres.

A právě tam byl zakopaný pes. Nedokázala si představit, jaké je to mít po boku muže, který má každý den tvrdé tréninky, zápasí v kleci a de facto mu jde opravdu o život, když nastavuje své tělo a tvář nebezpečnému sportu.

„Asi jako každá žena mám i já o svého partnera strach. A násobí se to tím, že dělá povolání, jaké dělá. Šla jsem s tím do toho, ale musím se s tím hodně srovnávat, protože prostě mám v sobě ten ochranitelský pud a nejradši bych ho před těmi útočníky bránila,“ smála se zpěvačka, která ale chápe, že je to náplň života jejího partnera.

Monika Bagárová.

Monika Bagárová je konečně šťastná.

Zpěvačka neváhala, a dokonce se z Brna přestěhovala do Prahy, tedy spíš za Prahu, kde si s Makhmudem Muradovem pořídili baráček a z Moniky se stala žena v domácnosti. Tak napůl.

„Miluju domácí práce, ráda vařím, peru, uklízím, ale nikdy bych se kvůli muži nevzdala kariéry. Já miluju svou práci, stejně jako můj partner, zázemí se mu snažím dělat, ale on chápe, že já se zpěvu nevzdám, a je s tím v pohodě. Nechci být klasická sportovní přítelkyně,“ rozesmála se Bagárová.

Sice se to všechno snaží brát s nadhledem, dokonce se byla podívat i na zápase, ale se strachem bude muset bojovat. MMA je hodně náročný sport, který přivádí ošklivá zranění a může ohrozit život. Ale to snad není případ Uzbeka, do kterého se zamilovala sexy Monika.

Fotogalerie

Anketa

Svého MMA zápasníka jsem si sbalila na Facebooku. Bagárová se nezdá!

Super 18
Haha 16
Tvl 8
Komentáře