Bagárová a Muradov si po nákupech v Pařížské užívají v Dubaji. Mach se tím ale nechlubí

7. března
Monika Bagárová (27) je se staronovým partnerem Makhmudem Muradovem (32) v Dubaji. Tam se vydali poté, co oficiálně ohlásili, že jsou po zhruba dvouměsíčním rozchodu zase spolu. Ještě před týdnem přitom zpěvačka celá zkroušená na sociální sítě psala, že se nemůže naladit na nic hezkého, protože myslí na lidi na Ukrajině. Náladu jí tak zřejmě zlepšil až Mach. Ten se ovšem na rozdíl od Bagárové žádnými zamilovanými fotkami s rodinou na Instagramu nechlubí...

Monika Bagárová během Vánoc své fanoušky na Instagramu upozornila, že s Makhmudem Muradovem už nejsou rodina. Dlouho to ale nakonec netrvalo. Fotografové Expres.cz je oba zastihli na začátku února, jak plení jeden luxusní obchod za druhým.

Mach mi nic nekupoval, to já jsem mu kupovala dárečky, ohradila se následně Monika proti domněnce, že k usmíření stačí roztočená kreditka. A také se jí zřejmě dotklo to, že jsme její rozchod a následné usmíření přirovnali k rozchodům Karlose Vémoly a Lely Ceterové.

Ti to také dělají tak, že si na Instagramu vyhlásí konec, aby Ceterová za dva dny ukazovala fotky tašek od Louise Vuittona a letenky směr Dubaj, která je evidentně lékem na všechno, na rozchody, na facky, na striptérky v klubu... Ještě zbývá, aby Dubaj hasila politické rozepře.

Jenže... Bagárová a Muradov si právě teď společně užívají v Dubaji. Na rodinnou dovolenou vyrazil pár do pětihvězdičkového hotelu Palazzo Versace Dubai na nábřeží Jaddaf Waterfront. Jedna noc tam vyjde zhruba na patnáct tisíc korun, samozřejmě za nejlevnější pokoj a počítáno pro pár a jedno dítě.

Ceny šplhají ale až na skoro pětatřicet tisíc za noc za apartmá nebo padesát tisíc za noc v rezidenci. Dovolená je to tedy vskutku luxusní. Škoda že se pár v moři příliš nesmočí, to je totiž studené.

„Ptáte se mě, jak Ruminka zvládla let a jestli je moře studené. Hlásím, že pro miminka podle mě studené je. Rumince se tam nechtělo. Tak jsme si spolu hrály ve vyhřívaném bazénku, kde se jí moc líbilo. Další krásný den: koupačka, bábovečky, písek a moc milá společnost,“ ohlásila zpěvačka fanouškům.

Společnost dělal holkám i Makhmud, ten ovšem zatím žádnou zamilovanou fotku na rozdíl od Moniky na sociální sítě nevypálil, přestože zpěvačka oficiálně přiznala, že jsou zase spolu.

Monika Bagárová si užívá po Machově boku v Dubaji.

Bagárová se každopádně zařadila mezi další řádku celebrit, které v době války na Ukrajině vyrazily na dovolenou. Ještě před týdnem přitom byla z konfliktu na Ukrajině celá nesvá.

„Velmi ráda s vámi sdílím radost, lásku, hezké věci. Ale přiznám se, že se nemohu naladit a stále myslím na to, co prožívají lidé na Ukrajině. Je mi z toho moc smutno,“ psala.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:33 úterý 5. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 54
  • 9
  • 5
  • 5
  • 3
  • 3
Komentáře