Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Fanoušci Bagárové nahánějí Muradova: Nejsi chlap, vykašleš se na dceru a mažeš nám komentáře!

  Fanoušci Moniky Bagárové pálí do Makhmuda Muradova. | foto: Instagram

  Rozchod Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova je v Česku společenským tématem číslo jedna. Zatímco zpěvačka věc smutně potvrdila během svátků na Instagramu, MMA zápasník k celé věci mlčí a tváří se, jako by se vůbec nic nestalo. „Tohle je víc než tvoje dcera?“ ptají se Češi pod fotkami z uzbeckého paláce, na nichž se Muradov tváří jako nejšťastnější muž světa.

  Že to mezi Bagárovou a Muradovem neklape, se šuškalo dlouho. Ačkoliv spolu mají rok a půl starou dcerku, známý bijec se v Česku prakticky neukazoval a věnoval se podnikání v rodném Uzbekistánu. 

  Smutnou novinku potvrdila česká zpěvačka na Boží hod. Napsala dlouhý status o tom, že je pro ni situace těžká zvlášť kvůli dceři a že se hodlá se situací srovnat v soukromí, tudíž se načas stahuje ze sociálních sítí.

  To na druhé straně je situace jiná. Muradov se o rozpadu rodiny ani slovem nezmínil, namísto toho sdílí jednu fotografii z jednání s uzbeckými vládními špičkami za druhou. 

  A v jakémsi paláci posázeném zlatem se spokojeně usmívá, zřejmě proto, že tam upekl výhodnou obchodní dohodu ohledně svojí nové zápasnické organizace.

  Čas si nenašel dokonce ani na překlad pro české fanoušky, popisek píše v uzbečtině, ruštině a angličtině.

  Makhmud Muradov v Uzbekistánu rozhodně nezahálí.

  Pod příspěvkem je celá řada cizojazyčných komentářů od jeho fanoušků. Když ale člověk popojede o několik řádků níže, narazí na vzkazy od příznivců Bagárové. A ty si Muradov za rámeček nedá.

  „Tohle je víc než Ruminka? Když jsem byla malá, můj otec se mě vzdal. V patnácti mu to asi došlo a chtěl vrátit čas, já ale nedokážu s takovým člověkem už trávit čas. (...) Ty máš být otec, a ne dělat to, co předvádíš. Jednou toho budeš litovat úplně stejně jako můj otec. Ale už bude pozdě,“ vzkazuje zápasníkovi Češka Nikola.

  Že nechal Muradov dceru v Česku a prakticky ji nevídá, kritizují i další lidé.

  „Muž, pro kterého je kariéra víc než rodina a vlastní dítě, není muž,“ píše stručně další žena.

  Monika Bagárová potvrdila rozchod.

  Jiní poukazují na to, že si Machova údajného nezájmu o dceru všímali delší dobu. Třeba už tehdy, když do Česka nedorazil na oslavu jejích prvních narozenin.

  „Styďte se, svůj nejdůležitější zápas jste prohrál,“ zaznělo také v diskuzi, kde se ozývají i hlasy, že Muradov negativní komentáře promazává.

  Naopak Monice Bagárové se dostává masivní podpory. A to nejen od fanoušků, jimž na Instagramu ze srdce poděkovala, ale i od českých celebrit. 

  Mimo kolegů z branže, jako je Ewa Farna či Jan Bendig, to byla třeba i modelka Simona Krainová nebo další MMA partnerka Lela Ceterová, která nedávno s Karlosem Vémolovou přivítala na svět syna Rockyho.

  „Jsi moc silná žena a ta nejlepší maminka pro Ruminku. Moc držím palce,“ vzkázala.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

  Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

  Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

  Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

  Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

  Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz