Bude svatba? Monika Bagárová kvůli uzbeckému bijci opouští milované Brno!

Když krásná Monika Bagárová randila se slovenským raperem Dávidem Hodkem, neustále se přeli, kde budou žít. Ačkoliv Monika preferovala své milované Brno a jiné město si neuměla představit, Dávid se nechtěl vzdát svého bratislavského snu. Než aby dali přednost jednomu z měst, po roce a půl handrkování jejich láska vyprchala. S Makhmudem Muradovem je ale vše jinak. Randí spolu sice teprve krátce, Monika už se ale balí a stěhuje se za svým statným bijcem!

Potkala Monika Bagárová konečně muže svých snů? Vypadá to tak. Zatímco kvůli svým předchozím partnerům se nedokázala vzdát svého domova, mladý Uzbek ji lehce přesvědčil, aby se slepě vydala za ním do Prahy. Expresu to přiznala sama zpěvačka.

„Chystáme společné bydlení. Ono to tak vyplynulo ze situace. Možná je to i věkem, ale uvědomila jsem si, že je jedno, kde žijete, pokud jste s někým, s kým vám je dobře a koho milujete. Před časem jsem si neuměla představit, že bych žila v Praze. Teď ano,“ přiznala Bagárová, jež svého partnera letos vyvede i na očekávaný Česko-Slovenský ples, který se v polovině února uskuteční v Obecním domě v Praze.

A zatímco ona už vybírá za pomoci sourozenců Ponerových róbu, přiznává, že Muradov bude mít na výběr smokingu minimum času. Jelikož ho čeká zápas, nyní je v Americe, kde se na něj připravuje. A bude na sobě muset hodně makat i po návratu.

„Přestože to neznamená, že bychom spolu netrávili čas, nebude mít mnoho času řešit do detailu, co si obleče,“ vysvětlila Bagárová, která nám ve videorozhovoru prozradila, jak na uzbeckého bijce reagovala její rodina a jak ji hlavně přijala ta jeho. Co dalšího Monika řekla?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 30. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Haha
  23
 • Super
  16
 • Tvl
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  8
Komentáře