jít naiDNES.cz

Bagárová o svém životě s muslimem: Konvertuje po svatbě k islámu?

Chodí spolu teprve necelý rok a už spolu plánují budoucnost. Monika Bagárová se dokonce kvůli Makhmudovi Muradovi přestěhovala z milovaného Brna do Prahy a plánují společnou budoucnost. Překážkou jim prý není ani jejich odlišná víra. Zatímco Monika je křesťanka, MMA zápasník původem z Uzbekistánu je muslim.

Makhmadovi Muradovi se povedlo něco, co nezvládl žádný muž před ním. Právě kvůli němu dala krásná zpěvačka vale Brnu a přestěhovala se do Prahy. V pronajatém domečku nedaleko hlavního města spolu chtějí dokonce po několikaměsíčním vztahu založit rodinu.

Co jim na to říkají jejich rodiny, které vyznávají odlišnou víru? „My jsme to nepotřebovali řešit. Víra je každého věc. Nás to neomezuje. On je, stejně jako já, velice chápavý. Víra pro nás není překážka. A úplně v pohodě jsou s tím i naši rodiče,“ svěřila se nám Bagárová s tím, že Muradov má mezi křesťany mnoho přátel.

„Máme kolem sebe lidi, kteří vůbec nevěří v boha. Jsou to ale fajn a dobří lidé. Neděláme v tom rozdíly. Já respektuju jeho, on zase mě,“ vysvětlila zpěvačka, podle níž je vše jenom o lidech.

„Přijde mi hloupé, když se lidé soudí podle víry. Makh je skvělý člověk a nemáme problém. Ani naše rodiny,“ říká Bagárová, jíž jsme se zeptali, zda nepřemýšlela o tom, že by po svatbě konvertovala k islámu.

To ale Monika kategoricky odmítla.

„Nepřemýšlela jsem o tom a ani nemusím, protože to v úvahu nepřipadá. On by to po mně ani nechtěl,“ vysvětlila Bagárová, která nechápe, že je náboženství tak velkým tématem a rozděluje lidi.

„Makh je skvělý člověk. Není nijak agresivní, když teda není v ringu. Naopak má soucit, pomáhá mi doma, miluje děti. Není majetnický. Je to fajn chlap,“ dodala zpěvačka s tím, že na ni ani partner nežárlí. Nemá prý na co.

„Chovám se tak, jak by se zadaná žena měla chovat. Nikdy jsem mu nedala žádný důvod, stejně jako on nedal mně. Já jsem ale důvod k žárlení nedala v žádném vztahu. Jednou jsem zadaná, tak jsem věrná a čistá,“ uzavřela Monika, která už s Makhmudem Muradovem mluvila i o víře jejich dětí. Ty si v budoucnu budou moct vybrat samy, zda budou vyznávat islám, nebo křesťanství.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 29. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  66
 • Trapas
  54
 • Tvl
  25
 • Super
  21
 • Cože
  17
 • Sladký
  14
Komentáře