Zamilovaná Bagárová pro Expres: Vždycky jsem chtěla být mladá maminka

1. března

Monika se při rozhovoru rozpovídala o budoucnost s MMA zápasníkem. | foto: Tilen Vajt

Na krásné zpěvačce Monice Bagárové (24) je už na první pohled poznat, jak moc je zamilovaná do zápasníka MMA Makhmuda Muradova (28). Oči jí září, úsměv z tváře nemizí a rozplývá se, když o své lásce mluví. Co všechno na partnera prozradila? Kam svůj vztah chtějí posunout dál?

Bývalá finalistka pěvecké soutěže SuperStar Monika Bagárová je zamilovaná až po uši a rozhodně to ničím nezamaskuje. Jen jak vysloví jméno svého partnera, hned se rozplývá a usmívá se jako měsíček na hnoji.

Když o Makhmudovi začala Monika povídat, místnost se při rozhovoru naprosto rozzářila a nešlo si nevšimnout, že je natolik zaláskovaná, že všechno vidí růžově. Dokonce se rozhodla pro velké životní kroky.

„Už jsem dozrála k rozhodnutí přestěhovat se z Brna do Prahy. Bylo to takové vyústění situace. Partner mi řekl, že by se mnou chtěl bydlet, tak nebylo nad čím uvažovat. Asi už stačilo jen dojíždět, chceme spolu trávit víc a víc času,“ rozpovídala se pro Expres Monika.

Ta si se zápasníkem MMA pořídila dokonce dům za Prahou, kde se stará o celou domácnost. „Já při tom relaxuju, ale musím uznat, že uklízet celý dům je už trošku fuška. Ale já to mám ráda. Už odmala jsem vedena k tomu, abych vařila, prala a starala se o domov,“ povídala dál.

Ta dokonce Makhmuda rozmazluje natolik, že často vaří. „Umím udělat třeba skvělý karbanátky, řízky s bramborovým salátem, asi všechna masa. Když něco nevím, tak zavolám mamince a ta mi ráda poradí,“ smála se Monika.

Monika je vedle MMA zápasníka konečně šťastná.

Monika je vedle MMA zápasníka konečně šťastná.

A když už přišla taková velká změna, jakou je stěhování, neuvažují svůj vztah posunout někam dál? Nebaví se o založení rodiny?

„Jsme spolu teprve pět měsíců, ale samozřejmě jsme se už o dětech bavili. Moc bychom si přáli dítě, vždycky jsem chtěla být mladá maminka, abych byla plná sil, ale necháváme tomu volný průběh. Když to přijde, tak to přijde,“ zasnila se oblíbená zpěvačka.

I kdyby miminko přišlo teď, rozhodně by se kariéry nevzdala. Pár měsíců by s děťátkem byla doma a pak by se opět vrátila ke zpěvu a využila by výpomoc babiček.

Zatím se oba dva poznávají, jediné, v čem se neshodnou, je způsob cvičení. „Když jsem s přítelem jednou byla ve fitku, tak dostal záchvat smíchu, jak já cvičím. On je naprosto někde jinde, opravdu hodně dře, já vedle něj vypadala jako lenoch,“ uzavřela vyprávění se smíchem.

Možná se už brzy můžeme těšit, že se Monika začne zakulacovat. Jedno je jasné, že jí těhotenství bude slušet.

Fotogalerie

Anketa

Zamilovaná Bagárová pro Expres: Vždycky jsem chtěla být mladá maminka

Super 18
Haha 25
Cože 11
Tvl 16
Komentáře