Pátek 29. května 2020, svátek má Maxmilián, Maxim
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Bagárová to schytala za Slovákovou. Proč propůjčila své jméno pochybné firmě?

  Monika Bagárová to schytala za spolupráci s firmou s pochybnou minulostí, která spojila své jméno i s Nelou Slovákovou. | foto: Koláž Expresu

  Reklamní příspěvky na sociálních sítích se v posledních letech staly pro mnohé známé tváře nejrychlejším způsobem přivýdělku. Ne vždy se ale propůjčení slavného jména celebritám vyplatí. To nyní na vlastní kůži poznala i zpěvačka Monika Bagárová. Ta se spojila s pochybným prodejcem krytů na mobilní telefony, jehož ve stejnou chvíli propagovala i celým Českem kritizovaná Nela Slováková. A Monika musela rychle přispěchat s obhajobou!

  S více než půl milionem sledujících na Instagramu je Monika Bagárová pro mnohé firmy doslova zlatý grál. Fanoušci ji milují a nejeden z nich se nechá svou oblíbenou zpěvačkou inspirovat.

  Právě na to nejspíše sázel prodejce mobilních krytů Mobilfox, když ji před časem oslovili pro spolupráci. A Monika, která je aktuálně kvůli vládnímu nařízení bez práce, na ni ke své smůle kývla, aniž by si zjistila minulost společnosti, jíž se rozhodla propůjčit své jméno.

  Přitom by jí zabralo jenom několik málo chvil, aby zjistila, že jde o společnost mimořádně podezřelou. Na internetu lze najít nespočet recenzí nespokojených klientů, kteří se marně dožadují vrácení peněz nebo alespoň reakce na reklamaci, že obal sice na obrázku vypadá hezky, ale realita je úplně jiná. Není ani možné se společnosti dovolat, na stránkách má uvedenu pouze e-mailovou adresu.

  A když k tomu připočtete, že naposledy jim své jméno propůjčila Nela Slováková, jež je v posledních týdnech kritizovaná za to, že prodávala antibakteriální gely, které neměla a nikdy nikomu nedodala, a před časem na ni dokonce prasklo, že certifikát dokazující účinnost jejích roušek je zfalšovaný, Monika nemohla očekávat nic jiného než hněv svých fanoušků.

  Téměř všichni se jí okamžitě po zveřejnění příspěvku začali ptát, zda si uvědomuje, komu propůjčila své slavné jméno, že jde o podvodnou společnost, která stále mnoha svým klientům dluží peníze za nedodané zboží.

  „V žádném případě nebrat. Po dvou týdnech se ‚fotka‘ na obalu začala loupat a už skoro po třech měsících zmizela,“ popsala například jedna z mnoha nespokojených zákaznic výše zmíněné společnosti, kterých se jen na profilu Moniky Bagárové ozvalo několik desítek. Většina z nich navíc Bagárové vyčetla, že se spojuje se společností, která spolupracuje i s Nelou Slovákovou.

  A reakce oblíbené zpěvačky na sebe nenechala dlouho čekat. Kdo by čekal, že se Monika rozhodne od spolupráce odstoupit, je na omylu.

  „Dovolte mi se vyjádřit ke včerejšímu postu v rámci Mobilfoxu. Než napíšu fakta a svůj pohled na věc, ráda bych vám řekla, že váš názor je pro mě důležitý a je od vás moc hezké a milé, že vám na mně záleží. I proto jsem byla zvědavá na vaše názory a komentáře. Věc první: Každé mé spolupráci předchází ověření faktů a možná jste si všimli, že vždy doporučuji jen to, čemu sama věřím, co se mi líbí a co si myslím, že má smysl. Věc druhá: Samozřejmě že vím o situaci, která v Mobilfoxu vznikla před časem, kdy počet objednávek přesáhl jejich možnosti a situaci s nadměrným množstvím objednávek nezvládli. Můj názor? Mohli to zabalit a zavřít celou firmu, oni to ale nevzdali a rozhodli se vše napravit. Možná i proto si vybrali mě jako důvěryhodnou osobu k tomu, aby svoji reputaci napravili. Myslíte si, že si v životě lidé nezaslouží druhou šanci?“ ptá se Bagárová s tím, že ke spolupráci přistoupila, protože věří, že obaly jsou kvalitní, a tak je pořídí celé své rodině.

  Ačkoliv si Monika za svým názorem stojí a je na spolupráci s firmou hrdá, protože peníze, co si budeme povídat, se hodí, tentokrát už neudělala školáckou chybu, ale komentáře pod příspěvkem pro jistotu vypnula.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 29. května 2020, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz