Mon dieu! Babišová se ukázala v plavkách a Francouzům spadla brada

Monika Babišová si léto na Riviéře užívá. | foto: Instagram Moniky Babišové

Manželka premiéra Andreje Babiše (64) Monika (45) si s rodinou a přáteli užívá sladkého nicnedělání na francouzské Riviéře. A nutno říct, že lenoší opravdu stylově. Rodné hroudě na jihu Evropy ostudu rozhodně nedělá, vlast naopak reprezentuje se ctí a grácií.

Svůj tábor Monika Babišová „rozbila“ na velmi fotogenickém a luxusním místě, nedaleko stylového hotelu Martinez, kde za pokoj zaplatíte zhruba 13 tisíc korun i víc. Tady by chtěl odpočívat každý, tady se na starosti všedního dne zapomíná tak nějak lépe než u rybníka zarostlého rákosím a zaneseného bahnem.

Když k tomu navíc přičtete ideální počasí v podobě příjemných 27 stupňů Celsia a azurové oblohy, je zaděláno na parádní den.

Však je také na první pohled jasné, že si manželka premiéra dovolenou v jižní Francii náležitě užívá. Nemusí se strojit do okázalých rób, úzkostlivě dbát na etiketu a nemilosrdný společenský diktát. Na pláži může chytat bronz a slunit se v plavkách, jejichž výběr Babišová ani v nejmenším nepodcenila.

Že si plavky rafinovaného střihu vybrala skvěle, dokázaly i obdivné pohledy přítomných rekreantů.

„Beach life,“ napsala Monika Babišová ke snímku, na němž vysmátá pózuje se svou kamarádkou, která ji na Riviéře doprovází a dělá jí společnost.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat