jít naiDNES.cz

Rozparek a kšiltovky „sorry jako“. Monika Babišová to rozjela na narozeninové párty

Manželka premiéra Babiše Monika oslavila 45. narozeniny. S rodinou a ve velkém stylu! | foto: Instagram

Pětačtyřicáté narozeniny oslavila ve velkém stylu. Manželka premiéra Andreje Babiše Monika sezvala na Čapí hnízdo celou rodinu, na hosty čekala velká hostina i párty plná hudby. Odpůrce svého manžela pak popíchla tím, že narozeninové čepičky nahradila kšiltovkami v barvách hnutí ANO a se zlidovělým heslem „sorry jako“!

Byla to oslava se vší parádou. Monika Babišová dala na rodinné starosti v podobě demonstrací proti svému manželovi na chvíli zapomenout a na farmu Čapí hnízdo pozvala všechny své nejbližší, aby jí připili na jejích 45 let.

Babišová na Instagramu zdokumentovala vše důležité, co se na její oslavě odehrálo. Došlo na krájení sice malého, ale zato hezky připraveného dortu, poté si také všichni společně zatancovali a zazpívali.

Jako jedna z módních ikon premiérova manželka nezklamala dlouhými bílými šaty, které zaujaly především hodně vysokým rozparkem.

Monika Babišová se blýskla vysokým rozparkem.

Monika Babišová se blýskla vysokým rozparkem.

Co se módy týče, nejvýraznějším prvkem byly kšiltovky, které vyfasoval každý účastník oslavy. Ty měly barvy Babišova hnutí ANO a vytištěn na nich byl jeho zlidovělý výrok „sorry jako“. 

Manželka premiéra Babiše Monika oslavila 45. narozeniny. S rodinou a ve velkém...

Všichni nasadili kšiltovky s nápisem „sorry jako“.

Premiér ukázal, že si ze sebe umí vystřelit, když oblékl mikinu s nápisem „chceme motýle“ narážející na jeho další perličku.

Manželka premiéra Babiše Monika oslavila 45. narozeniny. S rodinou a ve velkém...

Babiš s trikem „chceme motýle“

Jako vrchol Moničiny instagramové show přišla fotka ryze rodinná, tedy manželů Babišových, jejich dvou dětí a čtyřnohého mazlíčka. 

Manželka premiéra Babiše Monika oslavila 45. narozeniny. S rodinou a ve velkém...

Rodinka Babišových a jejich společná fotka

Nelze si nevšimnout, že ruku syna Frederika „zdobí“ sádra. Nejde ale o zranění vážné, podle všeho si ji měl ve skutečnosti jen narazit. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat