jít naiDNES.cz

Proč Monika Absolonová jezdí na dovolenou sama? Partnerovi tím dává volnost

Monika Absolonová s Tomášem Hornou | foto: Facebook

Dvojnásobná maminka Monika Absolonová (43) si vždycky přála hodně dětí a milujícího partnera. To se jí nakonec splnilo, i když v to už ani nedoufala. S hokejistou Tomášem Hornou (38) založila vytouženou rodinu, pro své nejbližší by se rozdala. V partnerském vztahu se ale občas chová pro některé lidi dost nestandardně.

Zpěvačka Monika Absolonová si mateřství užívá plnými doušky. Uvědomuje si, jaké štěstí má, že i přes svůj věk porodila dva zdravé chlapečky, sice krátce po sobě, ale naplno se jim oddává.

Tím, že se tolik položila do role milující maminky, neodsunula na druhou kolej partnera Tomáše Hornu? Starost o dvě děti je hodně náročná, což uzná každý rodič, natož když jste k tomu pracující zpěvačka.

Sice by si mohl někdo myslet, že by se měla více věnovat partnerovi, když jinak kmitá kolem chlapečků, opak je pravdou. Monika je tolerantní partnerkou, která se nechce točit kolem muže jako liána a brát mu jeho svobodu.

Proto se rozhodla jezdit na dovolenou převážně se syny, aby si Tomáš mohl oddychnout od rodičovských povinností, trochu si odfrkl a pak se na partnerku i dětičky těšil.

Pro někoho je to skvělá taktika, jak si udržet muže, někdo zase kroutí hlavou, aby té volnosti neměl až moc a nakonec jí nefrnkl za jinou. Záleží vždy na partnerech, jakou k sobě chovají důvěru. 

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře