Monika Absolonová se stydí za své tělo. Jak chce zatočit s faldíky?

3. dubna 2019
Dvojnásobná maminka Monika Absolonová se rozhodla zatočit s poporodními kily. A přiznává, že to nebude mít rozhodně jednoduché. Jaký má plán?

Když Monika Absolonová porodila svého prvního syna, zpětně přiznala, že po porodu měla 90 kilo. Postupně se jí sice podařilo dostat se téměř na svou původní postavu, nyní ale řeší naprosto stejný problém. Před pěti měsíci se jí totiž narodil druhý chlapeček.

„Nechci to zakřiknout, dlouho jsem se odhodlávala, vymlouvala, ale začala jsem cvičit. Doufám, že mi to pomůže zpevnit tělo, míň jíst a v budoucnu se snad doberu zpátky svého těla,“ svěřila se zpěvačka, která to podle svých slov dělá proto, aby její synové jednou viděli, jak vypadala dřív.

Ačkoliv je zatím na začátku své cesty, přiznává, že netuší, zda to vůbec půjde. Svůj plán odtajnila kvůli motivaci. A jaký má plán? „Včera a dnes bude jóga, pak bych chtěla tak třikrát do týdne ujít v tempu pět kilometrů,“ prozradila Absolonová, která se s diastázou snaží zamést dechovými cviky.

„Jestli tohle dám, tak jsem dobrá. To by v tom byl čert, abych s těmi špeky nehnula. Jsem k vám otevřená, ale výchozí váhu radši nezveřejním, protože se za ni stydím. Tak si držme pěsti, pokud někdo také začíná,“ dodala zpěvačka, která přiznala, že pokud cvičit nevydrží, fanoušky o tom informuje.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:46 čtvrtek 1. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 25
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
Komentáře