jít naiDNES.cz

Už 14 dní nejsou žádné zprávy o Gottovi. Jak na tom Mistr je, nám řekla až Absolonová

Monika Absolonová prolomila hradbu mlčení. | foto: Profimedia.czProfimedia.cz

Od konce listopadu nedostali fanoušci Karla Gotta jedinou zprávu o tom, jak se mu daří. A tak se není co divit, že se veřejně ptají: „Co se s Mistrem vlastně děje?“ Odpoveď na otázku jim překvapivě nepřináší Ivana Gottová, ale Monika Absolonová!

Fotogalerie

Ještě po udílení cen Český slavík byl Facebook Karla Gotta plný aktualit. Jeho žena Ivana Gottová si sociální síť vzala za svou a fanouškům dávala vědět téměř o všem, co se kolem Karla děje.

Teď je však se sdílností a informacemi konec. Od 29. listopadu jeho Facebook zeje prázdnotou.

Není se tak co divit, že vyvstávají dotazy, co se vlastně s Mistrem děje a zda je v pořádku. „Jak je na tom Karel?“ ptal se například jeden z fanoušků 6. prosince.

A na jeho dotaz, stejně jako na ty ostatní nebylo odpovězeno.

Dnes se ale ke Karlovi rozhodla vyjádřit dobrá přítelkyně Ivany Gottové, Monika Absolonová.

„Tak už je to tady. Strom máme z garáže doma, ale je stále nenazdoben, vůbec je v naší domácnosti spousta věcí jinak než dřív. Ale o to hezčeji tu je! Tak si prosím někdo dejte na zdraví i za mě, vůbec za nás všechny tady i za pana Gotta! Měla jsem tu možnost s ním mluvit a jedno je jisté - humor ho neopouští a to je nejlepší cesta k uzdravení,“ napsala na svou sociální síť novopečená maminka.

Svým příspěvkem tak bezesporu musela potěšit nejednoho fanouška. Zamyslet by se však měla Gottova tisková mluvčí Aneta Stolzová a manželka Ivana. Ještě před Slavíky zásobovaly Facebook ob den, zatímco po jejich skončení na fanoušky, jak se zdá, zapomněly.

A to by bylo určitě to poslední, co by Mistr chtěl. Jak nás sám před nedávnem přesvědčil, fanoušci jsou pro něj nejdůležitější!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:07 13. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  14
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře