Chýlková, Adamovská a Asterová: Kolik jsou ochotny utratit za oblečení?

Adamovská, Asterová a Chýlková promluvily o svém vztahu k módě. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Zlata Adamovská, Ivana Chýlková a Jitka Asterová. Ženy, které pojí stejná práce, ale dělí módní styl. Za co nejvíce utrácí a co by si naopak nikdy nevzaly na sebe?

Jakmile se tyto herečky sešly na otevření nového obchodu Marc O’Polo na Václavském náměstí, nebyla řeč o ničem jiném, než o módě.

A tak jsme se rozhodli udělat malou anketu a zeptat se jich, v čem se cítí dobře a do čeho se nebojí investovat i tisíce korun.

1.Zlata Adamovská

Oblíbená představitelka doktorky Běly v Ordinaci v růžové zahradě módu prý moc neřeší. Snaží se ale obléknout tak, aby se cítila co nejlépe a věci spolu ladily.

Zlata Adamovská

„Já si nekupuju věci podle toho, kolik stojí, ale podle toho, co potřebuju a v čem mi je dobře. Takže když mi bude dobře v něčem dražším jsem za to ochotná ty peníze dát, ale pak si samozřejmě klidně koupím šátek za tři eura někde v cizině a je to zároveň i takový hezký suvenýr,“ pokračovala Adamovská s tím, že o maximální částce, kterou je schopná za nějaký kus oblečení dát, se bavit nechce.

V čem by ale nikdy nevyšla ani s košem? „V latexové krátké růžové minisukni!“.

2.Ivana Chýlková

Herečka Ivana Chýlková patří k ženám, které si za módu rády připlatí. Baví ji kombinace základních barev a kvalitních džínů. I proto se během pár let zařadila mezi jedny z nejlépe oblékaných hereček v Česku.

Ivana Chýlková.

„Chodím ráda hezky oblékaná a samozřejmě, že sleduji, co se zrovna nosí. Nicméně mám radši jednodušší věci a neokázalý styl. Důležité je, abych se cítila dobře,“ začala Ivana, která si poté musela postěžovat.

Kvůli svému vysokému vzrůstu má totiž problém nakupovat v konfekcích, a tak si za oblečení musí povětšinou připlatit.

„Já jsem milovník konfekce! Jenže máloco mi sedne. Tam je určený pas někde v místech, kde mi končí žebra, nohavice končí 4-5 centimetrů nad kontíkem. Čili kdyby bylo na mě, chodím oblékaná jen z konfekce, ale bohužel nemohu. Samozřejmě jsou tam kousky, u kterých nejsem limitovaná střihy,“ uvedla jako velký problém.

A tak jí nezbývá, než čas od času navštívit návrháře. Mezi její oblíbené patří Denisa Nová. S tou je prý na stejné vlně.

A za co je schopná nejvíce utratit?

„Je důležité, na jak dlouho ta věc je. Pokud by mělo jít o kabát, jsem schopná investovat, protože vím, že vydrží klidně i deset let. Obzvlášť, když je nadčasový a má neutrální střih. Naopak odmítám boty za 10-15 tisíc. Pokud mi neudělají snídani, nezpívají mi u toho, tak si je kupovat nebudu. Celkově hodně drahé oblečení mi přijde zvrhlé,“ uzavřela herečka.

3.Jitka Asterová

A jako poslední jsme vyzpovídali Jitku Asterovou, která se je zastánkyní mladistvého stylu doplněného o výrazné doplňky a rtěnky.

Jitka Asterová.

„Móda, co se nosí, je mi jedno, ale hadry, co budu nosit já, tak to řeším hodně. Miluju originální věci a to, jak se módně vyvíjím,“ rozpovídala se Jitka, která se natají tím, že je do módy schopná vrazit hodně peněz.

„Co se týče bot, večerních šatů a kabelek, to jsem ochotná investovat hodně. Celkovou částku bych asi neprozradila, ale vzhledem k tomu, že nosím značkové věci, tak lidé asi vědí u jakých cen se to pohybuje“.

A stejně jako Zlata Adamovská by na sebe nikdy nevzala krátkou sukni nebo latex.

Tak co, která herečka vám je svým stylem nejbližší?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:31 11. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Trapas
  8
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  4
 • Tvl
  4
Komentáře