jít naiDNES.cz

Módní policie ze Slavíků: Odzbrojující Boho, staromódní Borhyová, kanadská Vondráčková

Anketa Český slavík Mattoni není jenom o hudbě a nejoblíbenějších interpretech předešlého roku, ale i o róbách. A stejně jako v minulých letech, i letos se nejen hvězdy české popmusic snažily zaujmout svými outfity. Kdo ale zazářil a kdo naopak pohořel?
Jitka Boho vypadala skvěle.

Jitka Boho vypadala skvěle.

Jitka Boho

Zvolila velmi odvážné tylové šaty. A to nejen hlubokým výstřihem, ale i výběrem látky, která odhaluje víc, než se sluší. Chvályhodná je zvolená barevná kombinace. K výraznému líčení mohla zvolit méně nápadné náušnice.

Monika by si měla uvědomit, že je stále mladé děvče a nesázet na usedlost.

Monika by si měla uvědomit, že je stále mladé děvče a nesázet na usedlost.

Monika Absolonová

Monice je sice již přes čtyřicet, mohla ale zvolit odvážnější šaty. Umíme si představit, že v těchto šatech do společnosti vyrazí Hanka Gregorová nebo Deana Horváthová, ale k Monice se nám nehodí.

Jan Bendig se trošku ztratil v čase.

Jan Bendig se trošku ztratil v čase.

Jan Bendig

Honza Bendig každým coulem svého outfitu dostal své orientaci. Snažil se být originální, což se cení... I když tentokrát spíš necení. Jedinou cennou věcí na jeho outfitu byl zlatý řetízek, který se třpytil na jeho krku. Je vidět, že Honza nemá doma zrcadlo, protože pokud by se před odchodem do Hudebního divadla Karlín do něj podíval, zjistil by, že mu upnuté sametové kalhoty nelichotí.

Lucie Borhoyvá vypadala skvěle. Pokud by vyměnila stylistu, vypadala by lépe.

Lucie Borhyová vypadala skvěle. Pokud by vyměnila stylistu, vypadala by lépe.

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová nikdy neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Ačkoliv patří mezi nejkrásnější české moderátorky, obléká se staromódně. Odhalená ramena a vysoký rozparek působí nesourodým dojmem. Lucka by měla možná zvážit změnu stylisty, který by jí uměl lépe poradit.

Jako rockerova žena na sebe Jovanka oblékla pořádnou divočinu.

Jako rockerova žena na sebe Jovanka oblékla pořádnou divočinu.

Jovanka Vojtková

Jovanka Vojtková je manželkou rockera. To podle nás vystihuje také její styl. Je to totiž divočina. Na první pohled totiž působí, že dorazila nahá a po jejím obnaženém těle se plazí černé potvory. Abychom ale jenom nekritizovali, musíme vyzdvihnout její účes a make-up.

Lucii pobyt v Kanadě svědčí.

Lucii pobyt v Kanadě svědčí.

Lucie Vondráčková

Je vidět, že Lucie Vondráčková strávila poslední roky v Kanadě. Ačkoliv zvolila jednoduché šaty, rozhodně nenudí. Šaty jsou velmi zajímavé, a to nejen díky zvláštnímu zdobení. Lucka předvedla, že není potřeba hlubokých výstřihů, aby zaujala. Nutno říct, že nepodcenila ani účes a malování. Zatím jde o nejzdařilejší šaty.

Kde asi ewa zaparkovala batmobil?

Kde asi Ewa zaparkovala batmobil?

Ewa Farna

Ewa Farna je svá a každý rok dává volný průchod své fantazii. Tentokrát se zdá, že se převlékla za kočičí ženu. Bohužel to ale působí, že se oblékla spíš na maškarní než na slavnostní předávání cen. V tomto případě je totiž méně více, čímž by se Ewa měla občas řídit. Na jejím outfitu jdou pochválit snad jenom lodičky. Rukavice by určitě uvítal Šílený Max a plášť by se hodil Batmanovi.

Markéta Konvičková se vrátila v čase.

Markéta Konvičková se vrátila v čase.

Markéta Konvičková

Výběrem barvy svého outfitu chtěla možná naznačit, že má zlato v hrdle, ale kdyby trošku ubrala, neuškodilo by to. Markétě je sice teprve 23 let, ale kvůli volbě střihu svých šatů, navíc doplněných o sako přehozené o jedno rameno, působí jako manekýna z osmdesátek. Abychom ji jenom nekritizovali, s volbou bot to trefila do černého.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:56 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Super
  13
 • Haha
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat