Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Módní policie ze Slavíků: Odzbrojující Boho, staromódní Borhyová, kanadská Vondráčková

  Anketa Český slavík Mattoni není jenom o hudbě a nejoblíbenějších interpretech předešlého roku, ale i o róbách. A stejně jako v minulých letech, i letos se nejen hvězdy české popmusic snažily zaujmout svými outfity. Kdo ale zazářil a kdo naopak pohořel?

  Jitka Boho vypadala skvěle.

  Jitka Boho

  Zvolila velmi odvážné tylové šaty. A to nejen hlubokým výstřihem, ale i výběrem látky, která odhaluje víc, než se sluší. Chvályhodná je zvolená barevná kombinace. K výraznému líčení mohla zvolit méně nápadné náušnice.

  Monika by si měla uvědomit, že je stále mladé děvče a nesázet na usedlost.

  Monika Absolonová

  Monice je sice již přes čtyřicet, mohla ale zvolit odvážnější šaty. Umíme si představit, že v těchto šatech do společnosti vyrazí Hanka Gregorová nebo Deana Horváthová, ale k Monice se nám nehodí.

  Jan Bendig se trošku ztratil v čase.

  Jan Bendig

  Honza Bendig každým coulem svého outfitu dostal své orientaci. Snažil se být originální, což se cení... I když tentokrát spíš necení. Jedinou cennou věcí na jeho outfitu byl zlatý řetízek, který se třpytil na jeho krku. Je vidět, že Honza nemá doma zrcadlo, protože pokud by se před odchodem do Hudebního divadla Karlín do něj podíval, zjistil by, že mu upnuté sametové kalhoty nelichotí.

  Lucie Borhyová vypadala skvěle. Pokud by vyměnila stylistu, vypadala by lépe.

  Lucie Borhyová

  Lucie Borhyová nikdy neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Ačkoliv patří mezi nejkrásnější české moderátorky, obléká se staromódně. Odhalená ramena a vysoký rozparek působí nesourodým dojmem. Lucka by měla možná zvážit změnu stylisty, který by jí uměl lépe poradit.

  Jako rockerova žena na sebe Jovanka oblékla pořádnou divočinu.

  Jovanka Vojtková

  Jovanka Vojtková je manželkou rockera. To podle nás vystihuje také její styl. Je to totiž divočina. Na první pohled totiž působí, že dorazila nahá a po jejím obnaženém těle se plazí černé potvory. Abychom ale jenom nekritizovali, musíme vyzdvihnout její účes a make-up.

  Lucii pobyt v Kanadě svědčí.

  Lucie Vondráčková

  Je vidět, že Lucie Vondráčková strávila poslední roky v Kanadě. Ačkoliv zvolila jednoduché šaty, rozhodně nenudí. Šaty jsou velmi zajímavé, a to nejen díky zvláštnímu zdobení. Lucka předvedla, že není potřeba hlubokých výstřihů, aby zaujala. Nutno říct, že nepodcenila ani účes a malování. Zatím jde o nejzdařilejší šaty.

  Kde asi Ewa zaparkovala batmobil?

  Ewa Farna

  Ewa Farna je svá a každý rok dává volný průchod své fantazii. Tentokrát se zdá, že se převlékla za kočičí ženu. Bohužel to ale působí, že se oblékla spíš na maškarní než na slavnostní předávání cen. V tomto případě je totiž méně více, čímž by se Ewa měla občas řídit. Na jejím outfitu jdou pochválit snad jenom lodičky. Rukavice by určitě uvítal Šílený Max a plášť by se hodil Batmanovi.

  Markéta Konvičková se vrátila v čase.

  Markéta Konvičková

  Výběrem barvy svého outfitu chtěla možná naznačit, že má zlato v hrdle, ale kdyby trošku ubrala, neuškodilo by to. Markétě je sice teprve 23 let, ale kvůli volbě střihu svých šatů, navíc doplněných o sako přehozené o jedno rameno, působí jako manekýna z osmdesátek. Abychom ji jenom nekritizovali, s volbou bot to trefila do černého.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:56 pondělí 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   32
  • Super
   13
  • Haha
   10
  • Tvl
   10
  • Cože
   6
  • Sladký
   5