Móda z muzikálu Čas růží: Šinkorová přišla v korzetu, na Mátlové praskaly šaty a Babišová neladila

17. března 2017
Ve čtvrtek večer měl premiéru jeden z nejočekávanějších muzikálů roku 2017. Čas růží na motivy písní Karla Gotta si nenechalo ujít nespočet známých osobností, které ochotně pózovaly ve foyeru divadla Hybernia přítomným fotografům. Měly se však čím chlubit?

Co akce, to přehlídka nevídaných kombinací a outfitů. Jinak tomu nebylo ani na premiéře muzikálu Čas růží, kam dorazilo nespočet známých osobností.

Ty namísto aby splnily lehký dress code formal, opět z větší části šokovaly svým výběrem. Stačil přitom oblek s košilí nebo jednoduché koktejlky.

Daniela Šinkorová

Nepochybně nejhůře oděná byla herečka a muzikálová zpěvačka Daniela Šinkorová, která se z nepochopitelných důvodů nacpala do sametového korzetu a velmi zvláštních zvonových kalhot, které doplnila infantilními mašličkami a nevkusným psaníčkem. V celku působila velmi vulgárně a nepomohl jí ani výrazný make up a účes z roku 2005.

Tereza Mátlová

Žádnou slávu nepředvedla ani Tereza Mátlová, která zvolila večerní šaty s krajkou. Jejich střih totiž nelichotil její postavě. Zvětšoval jí ramena a upozornil na drobné nedostatky. Mátlová si navíc k celku vzala černé silonky, čímž outfit poslala do pekel. K takové róbě se zkrátka punčochy nenosí. Dekoraci ve vlasech snad ani nekomentujeme.

Sagvan Tofi

Od autora muzikálu bychom čekali něco víc, než puberťácký výstřelek. Sagvan Tofi působil jako vymetač večírků a král tanečního parketu. Oblékl džíny s velkými kapsami a zipem přes celé stehno, značně obnošené sako a zmačkanou košili. K tomu všemu obul kotníkové boty, které se dle našeho názoru hodí spíše na denní nošení. Snaha o vybočení přinesla více škody, než užitku.

Vendula Svobodová

Vendula Pizingerová se snažila o to, být tématická. Na premiéru totiž obula boty se vzorem růží a doplnila je o podobně výrazné psaníčko značky Chanel. Škoda jen, že celek nedovedla k dokonalosti správným výběrem šatů, které se k doplňkům tolik nehodily. Nicméně mezi všemi těmi kreacemi můžeme s rukou na srdci říct, že Pizingerová byla jednou z nejlépe oblečených dam čtvrtečního večera.

Václav Noid Bárta

Václav Noid Bárta je už několikátým dnem bez ženy Gábiny Dvořákové. A už na první pohled je zřejmé, že mu doma ženská ruka opravdu chybí. Vašek totiž na premiéru muzikálu dorazil v okoukané kombinaci. Se stejným outfitem už obešel plno akcí a večírků. Pro příště bychom proto doporučili více kreativity.

Helena Vondráčková

Až na stříbrné boty na podpatku není Heleně Vondráčkové co vytknout. Oblékla šaty s lodičkovým výstřihem a dlouhým rukávem, obyčejné černé psaníčko a pásek, kterým zvýraznila svůj útlý pas. Vondráčková zkrátka respektuje svůj věk a nevrhá se do přehnaných kombinací. Neměla by však zapomínat na pravidlo, že by boty měly ladit s kabelkou.

Monika Babišová a Andrej Babiš

Monika a Andrej Babišovi se nedopustili nijak závažného přešlapu, nicméně jako páru jim to spolu neladilo. Monika zahalená v kouscích z dílny světoznámé značky Gucci doslova hrála barvami, zatímco ministr financí se v šedé klasice držel při zemi. Pro příště bychom jim proto doporučili, aby se více sehráli.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 24
  • 12
  • 10
  • 8
  • 8
  • 7
Komentáře