Módní kreace i potěšení pro oči v podání tváří Primy: Kdo selhal a kdo překvapil?

Takhe vyrazily tváře Primy na večírek Top Staru. Co myslíte, povedlo se jim zaujmout? | foto: Herminapress.cz

Ač v pondělí začíná pracovní týden a lidé se probírají z bujarých víkendových večírků, televize Prima se ve večerní zábavě rozhodla pokračovat. Uspořádala velký večírek nejen pro své tváře TOP STAR magazínu, ale také televizního zpravodajství a dalších. A šaty se to tam jenom hemžilo! Expres se proto rozhodl ohlédnout za několika outfity a ohodnotil je.

Pracovní večírky jsou pro mnohé nutnou událostí, ze které se ještě před půlnocí omluví z důvodu rodinných nebo jiných povinností. Televize Prima se však umí postarat o nenucenou zábavu, a tak kromě týmu, který před kamerou nevidíme, nechybí na jejích večírcích ani známé tváře.

A ty, jak už je zvykem, se snažily zazářit svými šaty, obuví nebo výraznou kabelkou.

Většina z nich sice sáhla po spolehlivě neutrální černé, našly se však i výjimky, které svou barevností upoutaly nejen pozornost přítomných, ale i tu naši.

Pojďme se ohlédnout za kombinacemi známých osobností a přiznat si, kdo to zpackal a kdo naopak zazářil!

1.Štěpánka Duchková

Štěpánka Duchková

Štěpánka Duchková

Snad nejvíce nás na večírku zaujala Štěpánka Duchková. Jak je u ní zvykem, oblékla koktejlky s výrazným vzorem. A rozhodně neprohloupila! Mezi černotou, která pondělnímu večeru vládla, totiž vyčnívala. K dokonalosti pak celek dovedla díky botám se zlatou špičkou, se kterou sladila i psaníčko. Tohle se známé moderátorce zkrátka moc povedlo!

2.Eva Perkausová

Eva Perkausová

Eva Perkausová

Velkým překvapením pro nás zase byla Eva Perkausová. Ač ji ve společnosti neustále vídáme v krátkých šatech v různých barvách, tentokrát vynesla černý overal, který zvýraznil její sexy křivky. Líbí se nám především rafinovaná aplikace u výstřihu a sladěný účes a líčení. Evo, jen tak dál.

3.Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová

Vidět Českou Miss 2015 oblečenou jinak než dobře se nám snad zatím nepoštěstilo. A tak u chválení zůstaneme i tentokrát. Nikol totiž oblékla šaty s dlouhým rukávem a sexy rozparky u nohou. Nechala tak vyniknout své přednosti a celek působil stylově. Příště bychom ale možná zvolili vyšší podpatek.

4.Monika Leová

Monika Leová

Monika Leová

Musíme přiznat, že nás Monika Leová zaujala nejvíce při svém příchodu. Kozačky nad kolena doplněné o kabátek s dlouhými náušnicemi, působily pořádně sexy. Když se však modelka svlékla, odhalila obyčejné bílé triko s dlouhým rukávem a kožené šortky. Rázem toho na nás bylo už moc! Ve společnosti elegantních šatů a kostýmků navíc působila až moc všedně.

5.Klára Doležalová

Klára Doležalová

Klára Doležalová

Moderátorka zpravodajství Klára Doležalová působila na večírku jako stará mladá. Ač na třiačtyřicet vůbec nevypadá, snažila se stylizovat do usedlé paničky kolem padesátky. Zelené šaty s krajkou by ještě šly. Co ale to zdobení? Velká vážka u krku a květina na botách je podle nás už opravdu moc. Ještě, když vezmeme v potaz tříbarevné psaníčko. Možná, že by bylo dobré příště o něco ubrat!

6.Hanka Kynychová

Hanka Kynychová

Hanka Kynychová

Známá cvičitelka se snažila okouzlit v pánském stylu. Vzala na sebe oblek, který doladila podpatky. Je na dobré cestě, chtělo by se říct. Jenže to by k celku nesměla vzít kus bižuterie na krk a laciné psaníčko, které Hanku poslalo do pekel módy. Pokus dobrý, ale pro příště doporučujeme ubrat na kreativitě!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:27 25. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  11
 • Super
  10
Komentáře