Móda z Mamin: Bílá v černé, Karlos jako z první republiky a Lela skryla ňadra

22. září

Móda z muzikálu Maminy | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Jak se oblékli hvězdní hosté na premiéru muzikálu Maminy? Po svém. Nezastavilo je ani to, že byl na akci jasný dress code: růžová. Ten dodrželo jen pár z pozvaných, ostatní si dělali, co chtěli. Někdy se to vyplatilo, jiní svůj vzhled divokou improvizací pohřbili do věčných lovišť.
1/3

Pan a paní Vémolovi

Karlos Vémola (37) působil ve svém úboru jako z první republiky. Ten byl tak stejně nepatřičný jako jeho přítomnost na muzikálu, který míří čistě na dámské publikum. Třeba ale oblíbeného bijce příběh o maminkách zaujal.

Lela Vémola (33) zvolila jednoduché šaty, které jí skrývaly přednosti, což vzhledem k příležitosti působilo vkusně. Pokud máte opravdu velká ňadra, zbytečně na ně v divadlech, na svatbách nebo na pohřbech raději neupozorňujte.

Lela Ceterová a Karlos Vémola

Nohy až do nebe

Hanka Mašlíková (40) vystavila svou bezvadnou figuru v růžových šatech. Růžová byla mimochodem předepsaná jako dress code celého večera. Vysokým postavám tento střih šatů velmi lichotí a hodí se i do kanceláře. Mašlíkové sedí i kotníčkové boty, které běžně nohy opticky zkracují. V případě blonďaté modelky jsou takové obavy zbytečné, nohy má až do nebes.

Hana Mašlíková

1/3
Ohodnoťte článek
Ohodnoťte článek
Komentáře