Sobota 31. října 2020, svátek má Štěpánka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Mé expartnerky si mě neváží, přiznal Miroslav Etzler. Co jim prováděl?

  Miroslav Etzler je sice ve svých 55 letech vybouřený a matka jeho synka Samuela Helena Bartalošová si může být jistá, že bude nejspíše jeho poslední partnerkou, o jeho vztahové přelétavosti by mohla vyprávět nejedna žena. Zatímco matku svých dvou dcer opustil kvůli Zuzaně Bydžovské, tu vyměnil za Vilmu Cibulkovou, kterou také nakonec podvedl, a to s téměř o čtvrt století mladší tanečnicí Radkou Pavlovčinovou. Zpětně ale přiznává, že nejlepší partnerkou pro něj byla jeho první žena.

  Bez práce a doslova odevzdaný. Tak Miroslav Etzler působil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Právě během rozhovoru se rozmluvil nejen o svém aktuálním vztahu s Helenou Bartalošovou, s níž má dvouletého synka Samuela, ale i o svých minulých vztazích.

  Ne všechny podle jeho slov skončily přátelským rozloučením.

  „Každý se musel setkat s celou sérií ženských pomst. Muži nejsou mstiví, ale ženy ano,“ říká Etzler s tím, že jedna z jeho expartnerek se mu pomstila dokonce třicetkrát.

  „Všech partnerek, které jsem měl, si vážím, ony mě asi ne,“ přiznal oblíbený herec s tím, že ví, jak o něm některé mluví.

  Konkrétní být ale nechtěl.

  „Jedna moje partnerka mi vyhodila věci z okna. Uběhl půlrok a já jsem šel kolem toho domu, kde ten byt byl ve třetím patře, a venku stál anglicky mluvící chlap ve slipech a z toho okna lítaly jeho věci,“ smál se Etzler při vzpomínce.

  Přiznal, že rád vzpomíná na svou první ženu, se kterou má dcery Markétu a Magdalénu.

  „Měl jsem první ženu, která byla úplně nejlepší. Byl jsem v Národním divadle a tam se poměrně dost kalilo. Chodilo se na Kampu, kde bydlel Josef Vinklář. Měl tam starou skříň a v té neuvěřitelné množství archivních vizourů. Když bylo volno, člověk se tam i zdržel. Někdy i tři čtyři dny. Moje první žena byla tak fantastická, že když jsem se po čtyřech dnech vrátil, plakala, že jsem v pořádku. A já jsem ji opustil,“ popsal Etzler, jehož právě blízký vztah k alkoholu stál i lukrativní místo v Národním divadle.

  „Už toho bylo moc. Jel jsem do Brna, kde se honorář dával na pokladně. Na nádraží jsem potkal nějaké kluky, bezdomovce. Slavili jsme... A pak jsem se probudil v Praze na nádraží ve vlaku ve slipech. Vzhledem k tomu, že bylo 11 hodin dopoledne a ulice kolem hlavního nádraží jsou frekventované, tak jsem vymýšlel, jak se dostat pryč. Šel jsem největší ulicí a byla tam poliklinika a já jsem si řekl, že vejdu, jestli je tam psychiatrie. Byla tam, tak jsem si sedl do plné čekárny. Vyšla sestřička, podívala se na mě a řekla: ‚Tak pojďte.‘ Odtamtud jsem v lékařském plášti odjel do Národního divadla, tam jsem dal výpověď a odvezli mě na psychiatrii,“ zavzpomínal Etzler, který podle svých slov neuměl nikdy dělat nic polovičatě. Ani pít.

  „Nikdy jsem nechápal, že někdo šel na jedno. Proč ne rovnou na dvanáct? Já vše dělám naplno. Neměl jsem nudný život,“ vysvětloval v pořadu 7 pádů Honzy Dědka herec, jenž podle svých slov prožil velmi bohatý život a má plno vzpomínek.

  Aktuálně je ale vzorným tatínkem a jeho život se točí kolem malého Samuela.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Máme podvyživené děti? Trend „zdravého“ stravování je tragický, říká odborník

  Premium Špenát je hnusný, rajčata taky. Do školní jídelny nechodíme, tam nám nechutná. Jíme jen špagety a pizzu. A tak dál....

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Generace nevzdělaných dětí. Jen málokdo dělá při distanční výuce pokroky

  Premium Je osm hodin ráno, učitel zakládá virtuální místnost, do které se postupně připojí žáci. Jednomu nejde mikrofon,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 31. října 2020, svátek má Štěpánka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz