jít naiDNES.cz

Rozněžnělý Mirek Etzler zásobuje fanoušky miminkem, některým se to zajídá

Miroslav skončil s pitím alkoholu. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Herec Miroslav Etzler (54) byl považován za bohéma, který žije jen svou prací a rád také propaří noc. Jenže i na takové bouřliváky jednou dojde a zkrotnou jako beránci. Mirkovi se to stalo při narození jeho čtvrtého dítěte, syna Samuela. Ale nezačal to s tím rodičovstvím až moc přehánět?

Známý herec Miroslav Etzler vždycky žil spíše pro práci, snažil se vydělávat peníze, aby zaopatřil rodinu a děti, jenže se nikdy pořádně nevěnoval jejich výchově, což sám po čase uznal.

Ale s narozením posledního dítěte, syna Samuela, naprosto vyměkl. Najednou je jedna velká něžnost, omezil práci, a kdyby mohl, byl by snad i na mateřské.

Je hezké vidět muže, jak má vztah už s tak malým miminkem. Většinou se tátové bojí starat se o škvrně, vztah k dětem si najdou spíše, až když jsou větší. Ale Mirek je už od Samova narození jedna velká něha. A musí to všem předvádět na instagramovém účtu, kde není dne, aby neukázal rozkošného chlapečka. 

Hrdý otec tam dává fotky i videa, jak Sam jí, spí, hraje si, když s ním dělá různé grimasy, prostě ve všech různých situacích. Až se to lidem na sociální síti začalo zajídat.

Hodně lidí mu tam samozřejmě píše, jak je skvělý táta, a koukají, jak se o malého stará, ale už se našli i tací lidé, kteří nechápou, co se to s hercem děje.

Miroslav ukázala své novorozené dítko.

Miroslav ukázal své novorozené dítko.

„Nepřeháníte to s těmi fotkami? Není snad den, kdy byste na mě s nějakou fotkou nevykoukl,“ psala jedna fanynka a nebyla sama.

Ale snad každý rodič zná to, že se chce pochlubit svou ratolestí, která je samozřejmě ta nejkrásnější, nejšikovnější a nejchytřejší. Tak mějme pochopení i pro herce, který dřív dával přednost práci a až teď si tu pravou otcovskou lásku užívá plnými doušky. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 sobota 13. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Tvl
  17
 • Haha
  16
 • Super
  12
 • Sladký
  12
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat