jít naiDNES.cz

Etzlerova partnerka Helena: Svatbu nechci ani za nic, Mirek o sňatku mluví

Etzler působí šťastně. | foto: Herminapress.cz

Půvabná partnerka herce Miroslava Etzlera (54) Helena Bartalošová (37) si odskočila od mateřských povinností mezi lidi, a to rovnou na představení nových rtěnek. Chůvu ten večer dělal Mirek, tak se mohla pořádně rozparádit. Pro Expres prozradila pikantnosti ze života se slavným umělcem.

Sympatická partnerka Miroslava Etzlera Helena Bartalošová je většinu času doma se synkem Samuelem, který začal chodit. Tudíž se vůbec nezastaví, je maminkou na plný úvazek. Naštěstí má ale oporu v partnerovi, jenž rád pohlídá, aby se mohla jít „vyvenčit“ do společnosti.

„Mirkovi Samík usnul na hrudníku, takže hlídá a já si vyšla po dlouhé době sama. Sice se vůbec nemaluji, ale s radostí jsem přijala pozvání na představeních nových rtěnek. I když Miruna je rád, že jsem jedna z mála, co se nemaluje. Já totiž vypadám s make-upem starší,“ smála se Helena.

S hercem žije už několik let, mají spolu ročního syna, tudíž otázka, jestli plánují svatbu, byla na místě. Odpověď vás opravdu překvapí. Kdo si myslel, že se Helena žene do chomoutu, tak by se mýlil, ta se takovým závazkům vyhýbá jako čert kříži!

„Vdávat se nechci, mě to neláká, nemám tu potřebu. Dokonce jsem si ještě nikdy nezkoušela svatební šaty, asi nejsem vdávací typ. Prostě se vdávat nechci, i když už o tom Miruna mluvil, ale na co to všechno měnit,“ řekla zcela vážně partnerka Mirka Etzlera.

Copak by nechtěla ten vztah posunout dál, když už spolu mají syna? Nebo bere to, že zplodili dítě, jako ten největší závazek?

Miroslav Etzler se svou krásnou rodinou.

Miroslav Etzler se svou krásnou rodinou

„Nemyslím si, že by dítě udrželo chlapa doma, že by to byl až takový závazek, že by musel zůstat s rodinou. Ale já věřím, že Mirek je správný chlap, že nás má rád a neodešel by. A svatbu na to nepotřebujeme,“ dodala Helena s tím, že by ale chtěla, aby na sebe měli víc času.

„Samozřejmě co nejvíce času trávíme se Samíkem, ale abych přiznala, tak my dva na sebe nemáme vůbec čas, což mě mrzí, ale věřím, že až syn povyroste, zlepší se to,“ uzavřela vyprávění maminka malého Samuela.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat