Miroslav Etzler je počtvrté otcem: V třiapadesáti se mu narodil syn

Herec Miroslav Etzler (53) se stal počtvrté otcem. Narodil se mu syn Samuel, kterého na svět přivedla jeho dlouhodobá přítelkyně Helena. Porod prý ale neprobíhal hladce!

Herci Miroslavu Etzlerovi se podle informací Blesk.cz v pátek narodil syn. A přestože vše naznačovalo tomu, že porod proběhne přirozenou cestou, lékaři nakonec museli Heleně pomoci císařským řezem. Herec tak u porodu nebyl, jak od začátku plánoval.

Chlapec i maminka jsou prý v pořádku a rodina se velmi raduje. Etzler si totiž vůbec poprvé v životě může svou ratolest užít. Své dvě dcery z předešlého vztahu Markétu a Magdalénu totiž zanedbával a netrávil s nimi příliš času. 

Se synem Kristiánem, jehož má s herečkou Zuzanou Bydžovskou, se zase dodnes nevídá. Mohou za to roky staré křivdy. Syn Etzlerovi nikdy neodpustil, že maminku opustil kvůli Vilmě Cibulkové.

Je tedy jasné, že s příchodem čtvrtého potomka vše dost přehodnotil a krátce po porodu se rozhodl vzít si volno. „Musím zpomalit, aby z dítěte brzy nebyl sirotek,“ uvedl dokonce nedávno Etzler, který si dobře uvědomuje, že jeho pracovní tempo se neslučuje s rodinným životem.

Tak snad mu jeho přesvědčení vydrží. Dle jeho slov jde o jeho posledního potomka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:13 středa 17. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  10
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat