Přiznání Miroslava Etzlera: Nebyl jsem dobrým tátou, až čtvrté dítě mě změnilo

Až čtvrté dítě mu otevřelo oči. Miroslav Etzler se přiznal, že místo výchovy svých dnes již dospělých dětí se hnal za kariérou. Takovou chybu již ale udělat nechce.

Miroslav Etzler a jeho partnerka Helena Bartalošová před několika týdny oznámili šťastnou novinu. Partneři totiž spolu čekají prvního potomka. A oblíbený herec se přiznal, že by chtěl být svému čtvrtému dítěti tím nejlepším otcem.

Po hříchu jsem nebyl ideálním tátou. Je mi padesát tři, to už je věk, že bych měl tlačit kočárek svých dětí, ale budu tlačit svůj. Snažím se být co možná nejlepší, jak to může být, přiznal se Super.cz herec, který nejenže své partnerce každý večer masíruje nohy, ale dal si za cíl zhubnout dvacet kilo, aby byl po narození prcka ve formě.

A na svého čtvrtého potomka, jehož pohlaví nechtějí prozradit, se moc těší. Herec je dokonce odhodlaný, že neudělá stejnou chybu jako u svých dcer a syna. „Budu mít to štěstí, že budu mít víc času, než když jsem se jako idiot hnal za kariérou a myslel jsem si, že ta profese, kterou dělám, je něco tak výjimečného, že jsem byl zahleděný do toho, abych šel dál a dál. Teď to mám na háčku,“ vysvětluje Etzler, který má z prvního manželství dvě dcery, Markétu a Magdalénu. Následně s herečkou Zuzanou Bydžovskou přivedli na svět syna Kristiána. S tím má však velmi komplikovaný vztah, neboť nikdy otci neodpustil, že maminku opustil kvůli Vilmě Cibulkové.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:51 8. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Trapas
  5
 • Cože
  4
 • Super
  3
 • Tvl
  3
Komentáře

Mohlo by vás zajímat