Miroslav Etzler kvůli novorozenému synovi skončil s alkoholem: Už toho bylo dost!

Herec Miroslav Etzler (53) se před pár dny stal počtvrté otcem. Žádné velké oslavy se ale nekonaly. Právě kvůli čtvrtému potomkovi se rozhodl změnit životní styl a nadobro skoncovat s alkoholem.

Herec Miroslav Etzler za to vždy uměl vzít. Ve společnosti vždy udržuje dobrou náladu a neodmítne panáčka nebo dva. S tím je teď ale nadobro konec. Umělec se kvůli svému novorozenému potomkovi rozhodl svůj život obrátit k lepšímu.

„Vzhledem k tomu, že jsem posledních osm měsíců žil velmi asketicky, že jsem veškeré nešvary zrušil, abych právě miminku ještě pár let vydržel, tak jsem to neslavil nijak. S alkoholem jsem ve svém životě skončil úplně,“ uvedl v rozhovoru pro Expres.cz Etzler, který si chce syna pořádně užít.

Se svými dvěma dcerami totiž netrávil moc času a syn Kristián s ním stále nemluví kvůli mamince Zuzaně Bydžovské, od níž Etzler odešel k Vilmě Cibulkové.

Není se proto co divit, že se aktuálně velmi snaží, aby nic nepokazil. „Snažím se žít zdravě a být fit, abych mohl být dobrým tátou,“ dodal s tím, že nejen pro syna, ale i pro partnerku chce být oporou.

I proto je jí maximálně k ruce. V porodnici už dokonce přebaloval. „Už jsem v porodnici párkrát přebaloval. Nevím, co z toho všichni dělají, je to jednodušší než naklepat řízek,“ uzavřel Etzler se smíchem.

Tak uvidíme, jak dlouho mu to jeho nezlobení vydrží.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:59 19. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat