jít naiDNES.cz

Miroslav Etzler kvůli novorozenému synovi skončil s alkoholem: Už toho bylo dost!

Herec Miroslav Etzler (53) se před pár dny stal počtvrté otcem. Žádné velké oslavy se ale nekonaly. Právě kvůli čtvrtému potomkovi se rozhodl změnit životní styl a nadobro skoncovat s alkoholem.

Herec Miroslav Etzler za to vždy uměl vzít. Ve společnosti vždy udržuje dobrou náladu a neodmítne panáčka nebo dva. S tím je teď ale nadobro konec. Umělec se kvůli svému novorozenému potomkovi rozhodl svůj život obrátit k lepšímu.

„Vzhledem k tomu, že jsem posledních osm měsíců žil velmi asketicky, že jsem veškeré nešvary zrušil, abych právě miminku ještě pár let vydržel, tak jsem to neslavil nijak. S alkoholem jsem ve svém životě skončil úplně,“ uvedl v rozhovoru pro Expres.cz Etzler, který si chce syna pořádně užít.

Se svými dvěma dcerami totiž netrávil moc času a syn Kristián s ním stále nemluví kvůli mamince Zuzaně Bydžovské, od níž Etzler odešel k Vilmě Cibulkové.

Není se proto co divit, že se aktuálně velmi snaží, aby nic nepokazil. „Snažím se žít zdravě a být fit, abych mohl být dobrým tátou,“ dodal s tím, že nejen pro syna, ale i pro partnerku chce být oporou.

I proto je jí maximálně k ruce. V porodnici už dokonce přebaloval. „Už jsem v porodnici párkrát přebaloval. Nevím, co z toho všichni dělají, je to jednodušší než naklepat řízek,“ uzavřel Etzler se smíchem.

Tak uvidíme, jak dlouho mu to jeho nezlobení vydrží.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:59 19. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat