jít naiDNES.cz

Našla Veronika Kopřivová v Dubovickém muže svého života?

Veronika Kopřivová má randit nově s modelem Miroslavem Dubovickým. Kdo to je a jaké slavné krásky se kolem něj motaly? | foto: koláž expres

Prodloužené víkendy na jihu Evropy, snídaně, brunche, kavárny, bary... Někdy také posilovna, aby se neřeklo. To všechno je náplň posledních týdnů Veroniky Kopřivové, která vyměnila Jaromíra Jágra za pěstěného modela Miroslava Dubovického. Tihle dva se zřejmě našli.

Není nad to najít si sobě rovného parťáka! Veronika Kopřivová si zřejmě tohle heslo opakovala dnem i nocí, až se sen stal skutečností. Zdá se totiž, že s novým partnerem Miroslavem Dubovickým začala žít konečně tak, jak jí to vyhovuje.

S Dubovickým vyráží do všech možných dovolenkových destinací, užívá si v domě jeho rodičů v Itálii, ochutnává místní speciality, a když je zamilovaná dvojice zrovna v Praze, chodí spolu i do posilovny.

Spokojený je i Mirek Dubovický, který se nedávno svěřil, že konečně chytil „velkou rybu“.

Nikdy nepodceňujte rybáře, mají velkou trpělivost. A já už svůj úlovek mám,“ píše model, který metaforou zřejmě naznačuje, že na takový úlovek, jakým je Kopřivová, si musel chvíli počkat.

I když se v jeho společnosti vyskytovaly různé krásky, nikdy s nimi nevydržel. Aneta Vignerová i Andrea Bezděková patřily do okruhu dam, kolem nichž se chvíli motal. Nic z toho nakonec nebylo.

S Veronikou je to ale jiné a musí se nechat, že spolu vypadají dobře. Sluší jim to a nejen vizuálně k sobě ladí. Jako by oba „jeli“ na stejných vlnových délkách. 

Zatímco od Jaromíra Jágra ji dělily stovky světelných let (nejen let, ale také zájmy, životní styl, možná i životní cíle), s Dubovickým Veronika souzní.

Podobně k sobě ladí i Andrea Pomeje se svalovcem Petrem Plačkem.  

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat