Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dusno u Hanychové: Agáta měla o víkendu vykopnout Dopitu, pak vypisovala Soukupovi!

  Na sociálních sítích se Agáta Hanychová (39) snaží budit dojem, že je vztah s jejím mužem Mirkem Dopitou takřka idylický. Modelka na první pohled působí, že ji zprávy o údajném dopisování s jinými ženami vůbec nemohou rozhodit. Zdá se, že opak je ale pravdou! Podle dvou na sobě nezávislých zdrojů Expresu došlo o víkendu k velmi vyhrocené situaci a Agáta měla Dopitu vykopnout z domu! „Rozešli se a ona pak vypisovala Soukupovi,“ shodují se naši informátoři, podle kterých pak Agáta nejspíše vzala Mirka na milost a opět si hrají na dokonalou rodinu.

  V úterý večer Agáta Hanychová na Instagramu ve stories sdílela video, jak s manželem Mirkem Dopitou sleduje utkání české fotbalové reprezentace na Euru. Z krátké nahrávky to vypadá, že u nich doma panuje naprostá pohoda. Podle našich důvěryhodných zdrojů tomu tak ale není.

  „O víkendu Agáta vykopla Dopitu z domu,“ sdělili nám dva na sobě nezávislí informátoři, kteří si nepřáli být jmenováni. Po rozchodu s Dopitou měla Hanychová pak navíc začít psát zprávy svému bývalému partnerovi Jaromíru Soukupovi, s nímž se donedávna soudila o dceru Rozárku.

  „Snažila se o lepší komunikaci, zvala ho na kafe a evidentně se s ním chtěla sblížit. V neděli se dokonce sešli a byla na něj velmi milá, což poslední dobou nebývá zvykem,“ pokračuje náš zdroj, podle kterého byla Agáta z rozchodu s Dopitou tak špatná, že v danou chvíli uvažovala o návratu k Soukupovi.

  „Nevydrží být sama. Taky už se k Dopitovi zase vrátila. On se omluvil, přinesl kytky a ona ho vzala na milost,“ dodal informátor Expresu.

  Hanychovou i Soukupa jsme kontaktovali. Ani jeden se k výše uvedené situaci nechtěl vyjadřovat. „Bez komentáře,“ napsal nám v SMS zprávě Soukup.

  Hanychová na náš dotaz nejprve reagovala vysmátými smajlíky, pak nás odkázala na instagramový profil, kam mimo jiné umístila snímek, v němž pomocí hashtagů tvrdí, že má ráda svůj život.

  „Stačí se dívat na moje stories. O víkendu jsme byli i se synem na výletě. Dávala jsem stories z Dětenic i z hub,“ uvedla influencerka.

  Agátu mělo naštvat, že si Mirek vypisoval s jinými

  Vyhrocená situace v domě Hanychové byla podle zdrojů Expresu důsledkem toho, co se kolem Mirka Dopity v poslední době děje. Není žádným tajemstvím, že Dopita má slabost pro krásné ženy. V roce 2012 deník Blesk zjistil, že si milenky hledal na internetových seznamkách.

  Kontroverzní influencerka Eva Feuereislová nedávno zase ve svém podcastu Freakshow odhalila, že s Mirkem měla intimní poměr a donedávna si psali zprávy.

  „Já jsem ta, se kterou spal, když Agáta čekala Kryšpína,“ tvrdí Feuereislová, která si do svého pořadu pozvala také jistou Simonu, údajně další bývalou milenkou Mirka Dopity.

  „Míra mě kontaktoval několikrát týdně, poslední půlrok určitě a ten den, co jsi dala ven ty zprávy, tak najednou otočil a psal mi, že jsme kamarádi a to, co mi psal předtím, je pravěk a obhajoval se,“ svěřila se Evě mladá žena, která na rozdíl od Feuereislové nechce konverzace s Dopitou zveřejňovat.

  Simona také uvedla, že ji Hanychová vyhrožovala policií. „Paní Hanychová mi začala vyhrožovat. Mě nebude nikdo vyhrožovat za něco, co jsem neudělala. Jsem sama s dítětem a nenechám si to líbit,“ řekla údajná Dopitova exmilenka.

  Hanychová o svém manželovi před časem v nadsázce uvedla, že měl snad desetitisíce holek. K údajné korespondenci mezi Mirkem a výše zmiňovanými ženami se odmítla vyjádřit.

  Pro web eXtra.cz, kterému Agáta loni za 200 tisíc prodala svatbu s Dopitou, modelka uvedla, že Feuereislovou vůbec nebude komentovat. „Já se k této osobě vůbec vyjadřovat nebudu. Ani slovem,“ uvedla Agáta.

  Fotogalerie