Přiznání syna Miroslava Donutila: Slavné příjmení mi dávají sežrat!

17. února 2017
Syn Miroslava Donutila. S tímto cejchem se musel poprat syn hereckého barda Martin Donutil. Stálé angažmá v brněnském Divadle Husa na provázku, kde kdysi začínal i jeho otec, si vydobyl díky svému hereckému talentu, přesto dost dobře ví, jakou tíhu má stín jeho slavného otce.

O tom se Martin Donutil rozpovídal v aktuálním čísle magazínu Téma. A i když se bál, že zůstane ve stínu svého otce, je to pro něj prý motivace.

„S tím jsem do toho šel. Když jsem se rozhodl pro stejnou profesi, jakou dělá táta, věděl jsem, že ji budu dělat jinak. Láká mě totiž jiný herectví. Samozřejmě vám to dá spousta lidí sežrat, ale spousta lidí vám zase pomůže. Ale já chci hrát a jenom kvůli příjmení k jiné profesi utíkat nebudu,“ říká odvážně mladý Donutil, který přiznává, že to kvůli svému slavnému původu dostal několikrát pořádně sežrat.

On vám to nikdo neřekne přímo. Spíš to vycítíte. Co s tím mám ale dělat? Nad tím můžu jenom mávnout rukou a snažit se lidi přesvědčit o opaku. Za ta léta jsem s tím srovnaný a vím, že je zbytečný trápit se kvůli něčemu, co stejně neovlivním,“ říká Donutil s tím, že jej jeho otec snažil od jeho rozhodnutí stát se hercem zviklat.

On mi vždycky říkal, jak to budu mít těžké a ať se na to s tímhle příjmením vykašlu,“ prozradil ve velmi rozsáhlém rozhovoru Martin Donutil s tím, že je nyní na něj snad jeho slavný tatínek hrdý. Prý to párkrát dokonce i vycítil. „Je to příjemné, ale nesmím usnout na vavřínech.“

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:43 sobota 17. června 2017. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 12
  • 12
  • 9
  • 6
  • 6
Komentáře