jít naiDNES.cz

Byl to někdo, kdo žil v mém domě, říká Čejková o Vítovi, jehož si vzala v base

Bývalá moderátorka Mirka Čejková (56) se proslavila mimo jiné tím, že o co větší láskou k mužům zahořela, o to horší rozchod poté následoval. Ať už šlo o golfistu Alexe Čejku, nebo o podnikatele, respektive podnikavce Marka Víta. Tomu dodnes nemůže přijít na jméno a tvrdí, že roky s ním má v mlze a že to byl jen „muž, co žil v jejím domě“.

Na dobu, kdy s Markem Vítem žila, na měsíce, kdy za ním chodila do vězení, kde seděl za podvody, na roky, kdy spolu žili jako manželé, prý Mirka Čejková vzpomíná s velkým sebezapřením. A to i přes to, že jí podnikatel musel být hodně blízký, když kvůli němu hodila přes palubu slušně rozjetou kariéru a bylo jí úplně jedno, co si o ní blízcí, kolegové, ale i fanoušci myslí. 

„Dobu strávenou s ním nevidím, celé to období mám v mlze. Byl to někdo, kdo žil v mém domě. To je všechno. Tomáš a Alex jsou chlapi, které jsem milovala, měla jsem s nimi děti,“ řekla bývalá moderátorka v rozhovoru pro magazín Blesk pro ženy. Za dobu s kontroverzním podnikatelem si prý leccos uvědomila a hodně si toho vzala pro svoje budoucí vztahy. Tedy alespoň to tvrdí.

„Naučila jsem se, že když se vzpamatováváš z konce vztahu, který pro tebe byl nějak významný a osudový, hlavně se po hlavě nehrň do dalšího s někým, kdo se najednou objeví. Máš nemocné všechno. Duši, mysl, všechno. Jsi prostě nevyhnutelně poznamenaná a máš sníženou schopnost dobrého úsudku,“ svěřila se Čejková, která jednu dobu nemohla přijít na jméno ani Alexi Čejkovi, s nímž má dva téměř dospělé syny.

„Alex žije v Americe, o kluky se nestará, nic jim neplatil a neplatí a bylo to někdy pro nás dost těžké, když nás propírali v novinách, jak gigantické mám alimenty. No, neměla jsem,“ posteskla si někdejší hvězda Novy a Primy, která se živí jako koučka a poradkyně.

„Alexe jsem ale před kluky nikdy neshazovala. Naopak jsem jim říkala: Narodili jste se z lásky a to, že jsme to pak s tátou nedali, je druhá věc. Pořád je to váš táta, tak si to s ním srovnejte. Měli byste si vyříkat, co vás bolí, v čem jste naštvaní, a vyčistit to. Myslím, že ta doba nastává, kluci jsou rozumní a takhle to sami cítí,“ dodala v rozhovoru pro Blesk pro ženy Čejková.

V době, kde se do Marka Víta zamilovala, ho pravidelně navštěvovala ve vězení, a dokonce ani nečekala na jeho propuštění a vzala si ho v roce 2005 rovnou ve výkonu trestu, moderátorka byla sňatkem dojatá a po něm strávila s Vítem pár hodin, než se musel vrátit na celu (více ZDE). Svůj vztah musela před veřejností obhajovat, dokonce přiznala, že kvůli vztahu s Vítem přerušila styky s rodinou a přáteli. Vdaná za něj byla šest let.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:36 30. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Haha
  18
 • Tvl
  13
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
 • Super
  9
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat