Mirek Šimůnek už nechce být princem! Zapomíná snad na chlebodárce?

Rád moderuje, ale dokáže ho to uživit? | foto: Facebook.com

Moderátor primáckého Top Staru Miroslav Šimůnek (40) se proslavil především jako pohádkový princ, který je chrabrý a dokáže ochránit princeznu. Až je s podivem, že role, které ho proslavily, teď haní a nejradši by je vymazal ze svého života.

Hezounek Mirek Šimůnek byl vždycky ten typ, který dokázal přilákat holky k televizním obrazovkám, proto si ho třeba Zdeněk Troška vybral do slavné pohádky Z pekla štěstí. Od té chvíle se o něm všichni dozvěděli, holčičky ho obdivovaly, jejich maminky milovaly a tatínci žárlili.

Slávu si užíval plnými doušky. Konečně se o něm psalo, holky mu skákaly samy do postele, viděl před sebou zářnou budoucnost. Jenže ta ani po úspěších pohádky nepřicházela. Najednou se jeho sláva začala vytrácet tak rychle, jak rychle přišla.

Ale vždycky ho na ulici někdo poznal, viděl v něm toho udatného a pohledného prince. Jenže po nabídkách nebylo ani vidu, ani slechu. Najednou se Mirek vytratil z veřejného života, dokonce měl pracovat na recepci hotelu.

Občas dostal nějakou menší roli, ale filmaři po něm moc netoužili. Až dostal šanci na Primě, kde uvádí s dalšími kolegy Top Star, do toho natáčí seriál Krejzovi. Zatím se ale nenašla žádná role, která by předčila tu postavu prince, což ho velmi štve.

„Už bych žádnou roli prince nevzal. Jenom mi to kazilo život. Už chci hrát něco jiného, jen ne prince. Málem mi to zničilo kariéru,“ promluvil Šimůnek, který asi zapomněl, co ho vlastně proslavilo.

Nebýt pohádek, možná o něm nikdo ani neví, ale nejspíš na to hodně rychle zapomněl. V televizi se mu obstojně daří, sedl si tam hlavně s kolegyní Evou Perkausovou (24), šuškalo se dokonce, že k sobě mají mít blíž. Ale Mirek si bedlivě hlídá, co z jeho soukromí unikne ven.

Že by to byly jen hvězdné manýry? Anebo jednou bude zase rád, když nabídka na prince ještě někdy přijde? 

Fotogalerie

Komentáře