Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Chtěl ke mně domů a fotky! Expres mluvil s ženou, které vypisoval Dopita. Agáta ji chtěla umlčet

  Kvůli ní došlo podle informací Expresu o víkendu k hádce, která měla údajně vyústit v rozchod Mirka Dopity a Agáty Hanychové, jež nakonec neměl dlouhého trvání. Sexy blondýnka Simone Hrašková, která si střihla několik epizodních rolích v českých filmech a seriálech, nyní redakci Expres.cz popsala, jak ji Dopita ještě nedávno lákal na rande. „Zval se ke mně domů, měl obavy z novinářů. Agáta mi pak nabízela peníze, pokud smažu konverzace,“ šokuje čtyřiatřicetiletá žena.

  Dva na sobě nezávislé zdroje Expresu tvrdí, že v domě Agáty Hanychové bylo o víkendu pořádně dusno a modelka měla vykopnout manžela Mirka Dopitu z baráku. Krátce poté pak měla psát bývalému partnerovi Jaromíru Soukupovi, s nímž se donedávna soudila o dceru Rozárku.

  „Nevydrží být sama. Taky už se k Dopitovi zase vrátila. On se omluvil, přinesl kytky a ona ho vzala na milost,“ dodal jeden z našich spolehlivých informátorů.

  Důvodem hádky a údajného rozchodu mezi Dopitou a Hanychovou měla být sexy kráska Simone Hrášková, s níž se Mirek zná 15 let a ještě letos v červnu jí psal zprávy, které by ženatý muž měl psát jen své manželce.

  „Míra mě kontaktoval několikrát týdně, poslední půlrok určitě a ten den, co jsi dala ven ty zprávy, tak najednou otočil a psal mi, že jsme kamarádi a to, co mi psal předtím, je pravěk a obhajoval se,“ svěřila se mladá maminka Evě Feuereislové v jejím podcastu Freak Show.

  Redakce Expresu se nyní se Simone spojila a žena, která si v nedávné minulosti přivydělávala coby herečka epizodních rolí, nám svůj kontakt s Dopitou detailně popsala.

  „Nechtěla jsem na nikoho kydat špínu. S Mirkem jsem si psala strašně dlouho a kdybych to chtěla zveřejnit, tak už bych to dávno udělala. Šlo ale o to, že Agáta mě začala bombardovat a psát mi sama od sebe. Vyhrožovala policií. Její reakce se mi nelíbila, proto jsem se rozhodla promluvit,“ vysvětlila na úvod Simone.

  „S Mirkem jsme se poznali pře sociální sítě. Už je to dlouho. Poznáte chlapa, kterému se líbí ženský a nemá problém vypisovat více holkám najednou. Nikdy jsem Mirka nebrala tak, že bychom spolu měli žít. Viděla jsem ho jako kluka, kterému se prostě líbí holky a nic víc. Byl to flirt, jinak bych tomu neříkala. Neviděla jsem v něm partnera pro život. Vím, jaké mi psal zprávy a přitom je ženatý. Takového chlapa asi ženská nechce. Ještě když už máte dítě a chcete žít spořádaný život. Asi není spokojený pouze s jednou ženou,“ myslí si Simone, které měl Dopita naposledy psát 7. června.

  „Byla jsem zrovna pryč na Šumavě a on se mě ptal, kde jsem. Předtím se zval ke mně do bytu a navrhl oběd. Já byla doma a on říkal, že nemůžeme ven kvůli novinářům, tak se ptal, jestli neuvařím něco doma u sebe. Vím, kam tím směřoval, tak jsem se do toho nechtěla pouštět, protože je ženatý. Napsala jsem mu, že jestli chce, tak přijedeme k němu domů a můžeme vařit u něj doma. Celou dobu jsem to brala s nadsázkou,“ pokračuje sexy blondýnka.

  Simone je kočka!

  Napsal mi prasárnu a chtěl fotky! Agáta nabízela peníze, pak vyhrožovala

  Dopita měl Simone psát zprávy i se sexuálním podtextem. „Napsal mi jednu prasárnu, pak to ale vymazal, asi se toho zalekl možná. Byly tam také komplimenty na mou osobu a žádosti o nějaké fotky fotky,“ usmívá se Simone, která nechápe Hanychovou, že se k Dopitovi loni vrátila.

  „Agátě se dost divím, že do toho šla. Chtěla asi už ukotvit s nějakým otcem svých dětí a tohle se jí zdálo jako nejlepší varianta, ale nerozumím tomu,“ tvrdí Simone.

  Hrašková se nám také svěřila, že ji nedávno kontaktovala Dopitova manželka Hanychová. Nejprve prý byla milá a nabízela údajně i peníze za smazání konverzací. Pak ale otočila o 180 stupňů a začala vyhrožovat policií!

  „Zpočátku byla úplně v pohodě a chtěla ty konverzace s Mirkem, což jsem chápala a poslala je. Pak mi nabídla peníze s tím, že konverzace zmizí ze světa. Neměla jsem s tím problém. Nikdy jsem nechtěla ty konverzace použít. Řekla, že ty peníze pošle a já souhlasila. Jsem matka samoživitelka a každá koruna je pro mě dobrá. Byly to pro mě peníze za nic. Najednou mi ale napsala, že si to rozmyslela a že mě udá na polici,“ šokuje Simone.

  Fotogalerie