jít naiDNES.cz

Zesnulá manželka bubeníka Mirai zanechala světu poselství, z kterého mrazí

Bubeník kapely Mirai Šimon Bílý zveřejnil v úterý informaci ohledně pohřbu své zesnulé manželky. Tu před necelým týdnem srazilo auto na přechodu. Na následky zranění zemřela. Jaké světu zanechala poselství?

Stalo se to 15. září. Denisu Bílou srazilo na přechodu pro chodce vozidlo. Přes rychlý zásah lékařů nepřežila převoz do nemocnice. 

S její tragickou, náhlou a především zbytečnou smrtí se nejhůře vyrovnává její manžel, bubeník kapely Mirai Šimon. Ten po její smrti na sociální síť umístil jejich společné video, ke kterému napsal zoufalý vzkaz: Bože, proč mi umřela!

V úterý zveřejnil parte s posledním rozloučením, které proběhne v pátek 22. září v Moravské Ostravě. 

Šimon odhalil také její životní motto, které nalezl naškrábané jejím rukopisem na kusu papíru: „Vím, komu jsem věřila, a ne čemu.“

Denisa Bílá zanechala světu poselství.

Denisa Bílá zanechala světu poselství.

Vzkaz se rozhodl umístit na parte a zveřejnit na sociální síti. 

Tragická nehoda zasáhla nejen fanoušky kapely, ale také širokou veřejnost. Ta Šimonovi na zeď vyjadřuje upřímnou soustrast. 

Nám se podařilo vypátrat také jednoho ze svědků nehody: 

„Na místě bylo hodně přihlížejících. Všichni byli šokováni. Celý úsek byl uzavřený a natažená policejní páska. Na místě stálo několik policejních aut, v jednom z nich seděl řidič, který paní srazil. Sepisoval s policisty, co se stalo. Co se týká záchranářů, byly tam dvě sanitky, jedno vozidlo s lékařem a přiletěl i vrtulník letecké záchranné služby,“ vzpomíná jeden z přihlížejících, který se náhodně vyskytl na místě bezprostředně poté, co k nehodě došlo. 

Pohřeb se bude konat 22. září.

Pohřeb se bude konat 22. září.

V současné době bude probíhat policejní vyšetřování, které ukáže, zda řidič nehodu zavinil, anebo se jednalo o nešťastnou náhodu a souhru okolností, které nemohl ovlivnit. Sám Šimon se však údajně vinou řidiče zatím příliš nezabývá. 

Manželku mu to totiž stejně nevrátí. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:27 pátek 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  75
 • Super
  29
 • Cože
  17
 • Trapas
  14
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře