jít naiDNES.cz

Dodávka kapely Mirai měla vážnou nehodu. Skončila převrácená na bok

Dodávka kapely Mirai měla nehodu. | foto: Facebook

Na dálnici D4 ve směru na Prahu došlo v neděli dopoledne k hromadné nehodě tří vozidel. Jedním z nich byla dodávka hudební kapely Mirai mířící na Radiofest v Ústí nad Labem. Ve voze se nenacházeli přímo členové kapely, ale jejich realizační tým v čele s manažerkou. Ta utrpěla zranění nohy a skončila v nemocnici, dalších pět členů bylo podle frontmana kapely Miraie Navrátila spíše vyděšeno. Účast na festivalu kapela zrušila.

Kapela Mirai měla v plánu vystoupit na ústeckém Radiofestu, účast ale musela zrušit. Cestou na festival totiž jednu z jejích dodávek potkala hromadná nehoda, srazila se s dalšími dvěma auty. V dodávce jela manažerka a technici, převáželi například kytary.

„Nemáme dobré zprávy, dneska v Ústí koncert padá, protože tým, který jel v druhém autě, měl autonehodu. Jeli do nemocnice, snad budou v pohodě. Akorát Monika má větší problém s nohou. My za nimi pojedeme do nemocnice,“ oznámil na Facebooku frontman kapely Mirai Navrátil.

Během nehody bylo sedm lidí zraněno, z toho jedna žena těžce. Vrtulník ji musel dopravit do Prahy. Ostatní rozvezly do nemocnic sanitky.

Dodávka kapely Mirai měla nehodu.

Dodávka nedopadla vůbec dobře.

„Šlo pravděpodobně o nějaké nedobrzdění, zatím se to řeší. V naší dodávce jelo pět kluků, kteří byli spíš vyděšení. Manažerka měla zaklíněnou nohu,“ řekl Navrátil serveru Novinky.cz.

Není to poprvé, co několikrát oceněnou kapelu Mirai poznamenala dopravní nehoda. V roce 2017 tragicky zemřela žena bubeníka Šimona Bílého Denisa (†26), když ji na přechodu pro chodce srazilo auto.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře