jít naiDNES.cz

Mirai si odnesli tři sošky a říkají: Nechceme dopadnout jako Chinaski!

Skupina Miraia si odnesla hned tři sošky. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Přízrak osudu čerstvě rozpadlé kapely Chinaski děsí ostatní skupiny. Členové kapel Mirai a No Name doufají, že je nečeká stejná budoucnost. Prý je důležité dělat kompromisy a hlavně stát pevně nohama na zemi!

Jako blesk z čistého nebe šokovala před několika dny fanoušky kapely Chinaski informace o jejich rozpadu. Než se stihli z toho šoku vzpamatovat, ukázalo se, že kapela bude pokračovat dál, ale bez čtyř ze šesti stávajících členů.

A právě osud Chinaski je velkým strašákem pro nejúspěšnější českou kapelu Mirai, která si odnesla hned tři ceny Českého slavíka, i pro držitele desetinásobného Slavíka bez hranic, slovenskou formaci No Name.

Něco takového se může stát vždycky, ale jsme kamarádi a máme se rádi. Nevěřím tomu,“ prozradili jednohlasně členové Mirai. Přiznali ale, že se velmi často hádají.

„Hádáme se neustále, ale to je součástí tvůrčího procesu. Doufám, že zůstaneme nohama na zemi. Přece jenom jsme furt v Česku,“ vysvětlili kluci.

Podobně to vidí i členové kapely No Name. Je nám líto, že se Chinaski rozešli, ale já si myslím, že nám to nehrozí, a byl bych nerad, kdyby se něco takového stalo,“ svěřil se nám frontman kapely Igor Timko s tím, že v čistě pánských kapelách se musí počítat se střetem eg.

Je potřeba se umět krotit. Je velmi důležité dělat kompromisy a být diplomat,“ uzavřel Igor s tím, že oni pravidelně chodí společně na pivo, aby utužili partu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:31 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Sladký
  4
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře