jít naiDNES.cz

Miluška Bittnerová odpočítává dny: Z invalidního vozíku přímo na porodní sál

Miluška kvůli zraněné noze bude muset do porodnice na vozíčku. | foto: Facebook.com

Herečka Miluška Bittnerová (41) odpočítává dny, možná hodiny, do narození vytoužené dcery. Sama se už nemůže dočkat své životní role, možná také proto, že v devátém měsíci těhotenství už to rozhodně není procházka růžovým sadem. Aby toho nebylo málo, do porodnice musí jet kvůli zraněné noze na vozíčku. Jak na tom prvorodička je?

Sexy herečka Miluška Bittnerová, přezdívaná „česká Marylin“, se už co nevidět stane poprvé maminkou. Sama ve svém věku už nedoufala, že by se miminka mohla ještě dočkat. Nakonec se to povedlo a teď už jen počítá dny a hodiny, kdy poprvé uvidí vytouženou dcerku.

Sama Miluška přiznává, že devátý měsíc těhotenství není něco, co by si ještě v životě musela zopakovat. Stěžuje si na oteklé tělo, nadváhu a z bujných ňader jsou doslova melouny. Ale bojuje, jak se dá, i s dvaceti kily navíc.

„Velryba na Slapech! Neškodná, jedna ploutev chorá, zbytek oteklé jako konévka...,“ postěžovala si Miluška svým fanouškům na sociální síti.

Kdo ji zná, ví, že si jen ze všeho dělá legraci a nechce si připouštět nic špatného.

Co ale herečku nejvíce trápí, je zraněná noha. V osmém měsíci špatně došlápla a zranila si v pravém koleně meniskus, od té doby musí jezdit na vozíčku a hned po porodu ji čeká náročná operace.

Vnadná Miluška si nedokáže představit, jak vše bude zvládat, když bude mít malé miminko a do toho bude muset podstoupit náročný zákrok, ale ani tak si nenechá zkazit euforii, kterou v těhotenství prožívá.

Bere to jako životní zkoušku, již musí podstoupit. To, že pojede do porodnice na vozíčku, bere už s humorem sobě vlastním. Hlavně když bude maličká v pořádku. 

Fotogalerie

Komentáře