Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bittnerová: Jsem v dezolátním stavu, moje tělo potřebuje hodně úprav, hlavně prsa a břicho

  Herečka Miluška Bittnerová (42) byla dalším hostem v pořadu Experti. Se sexy blondýnkou se točí jedna báseň, protože je plná humoru, nadhledu a umí si udělat legraci sama ze sebe. Teď především žije mateřstvím, které jí otočilo život o sto osmdesát stupňů, a je překvapená, jak moc ji, nemateřský typ, dokázalo jedno malé miminko ovlivnit. Jen ty důsledky po těhotenství už prý nejsou tak veselé.

  S Miluškou Bittnerovou jsme se potkali v rádiu, kde s Janem Krausem uvádí jeden pořad. Zavedla nás na zahrádku, abychom měli klid na natáčení, což byl dobrý nápad, protože kdyby někdo nebyl zasvěcený a slyšel nás zdálky, možná by si i ťukal na čelo.

  Vlastně se s herečkou nedají točit klasické škrobené rozhovory. Ona je samá legrácka, má uštěpačné poznámky, dělá si legraci sama ze sebe, což vedlo k velmi příjemnému povídání nejen o mateřství, které je pro Milušku stále tak trochu španělskou vesnicí, učí se za pochodu.

  Rok po porodu dcery Betynky už ví, že větší lásku nikdy necítila a už asi nikdy neucítí. Z toho byla velmi překvapená, protože v minulosti neměla moc vztah k dětem.

  Dcera jí změnila život

  „Prožívám lásku nebeskou, jsem zamilovaná, jako jsem ještě nikdy nebyla. Já jsem se tak zamilovala do mé Betynky, že mám pocit, že prožívám opravdovou lásku až teď. To dítě je nejvíc. Její úsměv nebo když spí... Zírám na ni deset minut,“ začala.

  „Ustoupila jsem od spousty věcí, které mi dřív vadily, jako že bych na někoho zírala, jak sedí na nočníku, a ještě u toho tleskala. Nebo když něco jí a pak mi to dá do ruky. Kdybys mi to udělala ty, už s tebou nepromluvím, ale u ní to beru s láskou,“ mluvila zasněně Miluška.

  Přiznává ale, že občas nachází překážky, přes které nejede vlak.

  Miluška Bittnerová s dcerou Betynkou

  „Je to ale náročné. Chvílemi mi nejde vypínat mozek. Konkrétně mám problém s básničkou Paci, paci, pacičky. Jak jí mám vysvětlit, že se nic nekupuje za myší ocásky? To budeme sekat myším na potkání ocásky?“ bere to s humorem. 

  Druhé dítě neplánuje

  Na mateřství ještě v pozdějším věku, třeba jako Vendula Pizingerová porodila ve 48 letech, nepohlíží zrovna s nadějí, že by měla další miminko.

  „Druhé dítě bych nezvládla, nemám na to psychicky a energeticky. Chci si užít hlavně Betynku. Není to ani moc zdravé. Vím, že na to kapacitu nemám. A to mám manžela, který mi neskutečně pomáhá. Oba máme někdy pocit, že vůbec nestíháme,“ dodala Miluška s tím, že její partner René má ve střídavé péči syna, takže je zároveň macechou.

  Chce jít na plastiku

  Z mateřství je sice nadšená, ale z čeho už tolik nejásá, je tělo po porodu. Vždycky měla velké poprsí, ale vlivem těhotenství a kojení se zvětšilo do obrovských rozměrů. Ani s břichem není spokojená. 

  Miluška musela po porodu na operaci nohy. Teď uvažuje o dalším zákroku.

  „Jsem v dezolátním stavu. Potřebovala bych celou kompletní úpravu. To těhotenství, kojení tělo dost zhuntuje. Asi proto by se mělo rodit dřív, aby se to tělo dalo dohromady. Nejdřív jsem ale potřebovala vyřešit bolavá kolena. Ale přemýšlím o úpravě prsou a břicha. Ještě jsem o tom ale nemluvila s žádným odborníkem,“ uzavřela vyprávění herečka. 

  I když se snaží na postavě pracovat, jak to jen jde, kvůli rozestupu břišních svalů se jí břicho nedostalo do původního stavu, což se dost často řeší operací.

  Pusťte si celé video v záhlaví článku.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:28 neděle 21. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   95
  • Tvl
   50
  • Super
   48
  • Haha
   41
  • Cože
   26
  • Sladký
   19
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...